بهترین رنگ کابینت ممبران ، رنگ های اصیل برای آشپزخانه های ایرانی

توسط | آوریل 13, 2020 | رنگ ها و طرح های کابینت | 0 دیدگاه

بهترین رنگ کابینت ممبران رنگ های خنثی و سنگین است. کابینت های کلاسیک رنگ های محدودتری نسبت به کابینت های مدرن دارند. در عوض مدل ها و طرح های کابینت کلاسیک بسیار متنوع تر از سبک مدرن است. در واقع جلوه و شکوه کابینت ممبران که سبک کلاسیک دارد بیشتر به طرح های منبت کاری شده و نقوش ریز و ظریف آن است و تاثیر رنگ در درجه دوم اهمیت قرار می گیرد. انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران بیشتر بستگی به این دارد که شما رنگ روشن یا تیره را در نظر دارید. کابینت ممبران هر رنگ و مدلی که باشد چون جز کابینت های مات هست و نوری را بازتاب نمی دهد باید حتما با نورپردازی های حرفه ای همراه شود.

رنگ بندی کابینت ممبران

گفتیم که رنگ های کابینت های کلاسیک معمولا محدود است و اغلب از بین طیف های مختلف سفید و قهوه ای انتخاب می شود. البته تعداد محدودی طراح هم هستند که کابینت های ممبران را با رنگ های متنوع تری مثل سبز یا آبی طراحی می کنند. کابینت ممبران هم جدیدترین مدل کابینت کلاسیک است که اخیرا به جای کابینت چوب طبیعی استفاده می شود. اگر به دنبال بهترین رنگ کابینت ممبران برای آشپزخانه خود هستید این مطلب را دنبال کنید. کابینت ممبران سفید صدفی و کابینت ممبران سفید طلایی تا به امروز محبوبیت بیشتر در بین مردم داشته اند. در ادامه عکس انواع مختلف رنگ بندی کابینت ممبران با طرح های ساده یا شلوغ را در اختیار شما قرار می دهیم.

کابینت ممبران سفید

بهترین رنگ کابینت ممبران

سفید رنگ پاکی و خلوص و به دور از هر گونه آلودگی است. بهترین رنگ کابینت ممبران برای آشپزخانه های کوچک رنگ سفید است که اگر همراه با نورپردازی مناسب باشد تبدیل به شاهکاری خیره کننده می شود. رنگ سفید برای کابینت های مدرن ممکن است حس خستگی و دلزدگی ایجاد کند اما در مورد کابینت های کلاسیک قضیه فرق می کند. چون کابینت ممبران دارای حکاکی های ریز و درشت و نقوش ظریف و کار شده است و همین امر موجب می شود که رنگ سفید نه تنها آن را خسته کننده نکند بلکه جذابیت فوق العاده ای به آن بدهد.

بهترین رنگ کابینت ممبران

لازم نیست کابینت ممبران همیشه مملو از طرح و نقش باشد! در این آشپزخانه کابینت ممبران را با یک طرح خیلی ساده و رنگ سفید می بینیم. طرح کابینت این آشپزخانه دارای قفسه و بوفه و جایگاه تجهیزات مختلف آشپزخانه است. در واقع در این آشپزخانه یک کابینت ممبران سفید صدفی بسیار شیک داریم که ثابت می کند در سبک کلاسیک هم می توان سادگی را به کار برد.

بیشتر بخوانید
15 مدل کابینت سفید زیبا و منحصر به فرد برای آشپزخانه های مدرن

بهترین رنگ کابینت ممبران

در این آشپزخانه رگه هایی از رنگ طلایی به طرح کابینت ممبران اضافه شده است. اگر با توضیحات بالا باز هم قانع نشدید و علاقه دارید آشپزخانه خود را از حالت سفید یک دست در بیاورید کابینت ممبران سفید طلایی را انتخاب کنید. از آنجا که کابینت ممبران دارای طرح و نقش است به راحتی می توان رنگ طلایی را به آن اضافه کرد و یک ترکیب زیبا و بسیار جذاب ایجاد کرد. بهترین رنگ کابینت ممبران برای افرادی که علاقه بیشتری به تجملات و زرق و برق دارند کابینت ممبران سفید طلایی است.

بهترین رنگ کابینت ممبران

رنگ سفید طیف های مختلفی دارد که از ترکیب بسیار رقیق با رنگ های دیگر به دست می آید. سفید صدفی یکی از طیف های تیره تر رنگ سفید است که حاصل ترکیب مقدار کمی صورتی با سفید است. کابینت ممبران سفید صدفی یکی از رنگ هایی است که جلوه زیادی به آشپزخانه می دهد. ترکیب دیوارپوش و کفپوش مناسب و هماهنگ با کابینت ممبران سفید صدفی یک آشپزخانه شیک و منحصر به فرد می سازد.

بهترین رنگ کابینت ممبران

یک ترکیب رنگ جدید و خارق العاده برای رنگ بندی کابینت ممبران ترکیب سفید و سبز است. در آشپزخانه تصویر بالا رنگ سبز را در حاشیه های کابینت مشاهده می کنید. کابینت ممبران سفید و سبز می تواند بهترین رنگ کابینت ممبران برای افرادی باشد که طرفدار دکوراسیون های شیک و مخصوص هستند.

کابینت ممبران قهوه ای

بهترین رنگ کابینت ممبران

قهوه ای سوخته بهترین رنگ کابینت ممبران برای آشپزخانه های کلاسیک و سنگین است که می خواهند رگه هایی از اشرافیت و اصالت را در آن به جا بگذارند. معمولا هر چه کابینت ممبران طرح و نقش شلوغ تری داشته باشد در رنگ های تیره تری ساخته می شود. زیرا جلوه آن نقوش ظریف در رنگ های تیره بهتر هویدا می شود. حتما نیازی نیست بگوییم که سایز وسایل آشپزخانه مثل لوستر و میز و صندلی هم باید زیبا و پرکار باشند.

بهترین رنگ کابینت ممبران

کابینت های این آشپزخانه با طرح ال و رنگ قهوه ای بلوطی هستند. کابینت ممبران قهوه ای بلوطی کمی روشن تر از قهوه ای سوخته است و محبوب ترین رنگ بندی کابینت ممبران در بین طرفداران آن به حساب می آید. کابینت ممبران قهوه ای با تم بلوطی حس صمیمیت و طراوت را در آشپزخانه تقویت می کند. انتخاب کفپوش و دیوارپوش و لوستر مناسب هم نقش زیادی در جلوه بیشتر کابینت ممبران قهوه ای رنگ دارند.

بهترین رنگ کابینت ممبران

کابینت ممبران قهوه ای گردویی یک انتخاب زیبا و مناسب برای همه انواع آشپزخانه است. جلوه و زیبایی رنگ گردویی در کابینت و جزیره این آشپزخانه به خوبی قابل مشاهده است. دقت کنید که صفحه رویی کابینت و جزیره هم باید هماهنگ با خود کابینت ممبران قهوه ای رنگ باشد.

بیشتر بخوانید
11 مدل کابینت سفید طلایی براق و کابینت سفید نقره ای شیک و لاکچری

کابینت ممبران کرمی

بهترین رنگ کابینت ممبران

رنگ کرمی هم یکی از طیف های تیره تر سفید است که برای کابینت های کلاسیک زیاد استفاده می شود. بهتر است رنگ کرم را در ترکیب با قهوه ای استفاده کنند چون کابینت ممبران کرم قهوه ای جلوه بیشتری نسبت به تک رنگ آن دارد. در آشپزخانه تصویر بالا رنگ غالب کابینت ها کرمی و رنگ فرعی قهوه ای سوخته انتخاب شده است. در رنگ بندی کابینت ممبران این آشپزخانه، جزیره و اوپن در کنتراست رنگی کامل با کابینت ها هستند و همین امر جلوه و شکوه ظاهری آشپزخانه را بالا برده است.

کابینت ممبران طوسی

بهترین رنگ کابینت ممبران

ترکیب رنگ طوسی و طلایی برای کابینت ممبران در این آشپزخانه خیلی مطلوب و جلوه گر است. سیاست طراح این آشپزخانه استفاده کامل از رنگ طوسی در کابینت و کفپوش و رنگ دیوار و صندلی بوده است. رگه هایی از طلایی و سفید سرزندگی آشپزخانه را در عین شکوهمندی حفظ کرده اند.

کابینت ممبران آبی

بهترین رنگ کابینت ممبران

شاید کابینت ممبران آبی را کمتر دیده باشید یا اصلا ندیده باشید! اما همان طور که در این عکس مشاهده می کنید رنگ آبی آسمانی جلوه متفاوت و فوق العاده ای به کابینت کلاسیک این آشپزخانه داده است. کابینت های ممبران در این آشپزخانه جز کابینت های پر نقش و نگار است که در طرح کابینت و جزیره تاج های کار شده زیادی داریم. زیبایی منحصر به فرد این آشپزخانه ثابت می کند که رنگ بندی کابینت ممبران می تواند متنوع تر باشد در صورتی که جسارت داشته باشیم و امتحان کنیم.

کابینت ممبران زرشکی

بهترین رنگ کابینت ممبران

یکی از رنگ های خاص و جالب برای کابینت ممبران رنگ زرشکی است. کابینت های آشپزخانه ای که در این عکس می بینید دارای رنگی هستند که ترکیب قهوه ای و قرمز دارد. یک کابینت با تمام ویژگی های کلاسیک که جزئیات تزئینی زیادی دارد با رنگ زرشکی ترکیبی خاص و فوق العاده جذاب است که چشم هر بیننده ای را خیره می کند. کابینت ممبران زرشکی به درد کسانی می خورد که جذابیت را در خاص بودن می بینند.

به طور کلی در بین رنگ ها و طرح های کابینت، کابینت ممبران سفید طلایی و کابینت ممبران سفید صدفی بیشترین خواهان را نسبت به مدل ها و رنگ های دیگر دارند. اما به شما پیشنهاد می کنیم رنگ های کابینت ممبران را از محدودیت در آورده و از تم کلاسیک رنگ های دیگر مثل آبی و زرشکی و سبز هم استفاده کنید و نتیجه متفاوت و فوق العاده آن را ببینید.

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ