11 مدل کابینت سفید طلایی براق و کابینت سفید نقره ای شیک و لاکچری

توسط | آوریل 6, 2020 | رنگ ها و طرح های کابینت | 0 دیدگاه

کابینت سفید طلایی براق یک کابینت مدرن اما خیلی تجملی و سلطنتی است! اگر کابینت ساده و مدرن را دوست دارید اما در عین حال از رگه های اشرافیت و تجملی هم بدتان نمی آید باید بگوییم انتخاب درستی کرده اید! کابینت سفید طلایی براق بهترین انتخاب است. اما توجه داشته باشید که رنگ طلایی را درست و به جا استفاده کنید. اگر ترکیب رنگ سفید و طلایی را دوست دارید بهتر است آن را در یکی از این چهار جا استفاده کنید:

  • دستگیره ها و یراق آلات کابینت
  • شیر آلات و سینک ظرفشویی
  • زیرچراغ یا تاج کابینت
  • سایر تجهیزات آشپزخانه مثل لوستر، صندلی یا قفسه ها

به طور کلی اگر از رنگ طلایی برای تزئینات و لوازم جانبی استفاده کنید خیلی بهتر است. ده درصد یا نهایتا بیست درصد استفاده از این رنگ کافی به نظر می رسد. اصولا زیبایی طلا در این است که کمیاب باشد! چون اگر زیادی باشد پس از مدتی حس خستگی و دلزدگی ایجاد می کند.

چند مدل کابینت ام دی اف سفید طلایی

کابینت براق یا هایگلاس گل سرسبد کابینت های مدرن است. کابینت براق خصوصا اگر سفید باشد زیبایی خیره کننده ای دارد چون شفاف و صیقلی است و نور را بازتاب می دهد. اما افرادی هستند که رنگ سفید یک دست را دوست ندارند. خب کافی است به این سفید یک رنگ گرم اضافه کنیم و چه رنگی از طلایی بهتر! کابینت ام دی اف سفید طلایی فقط مدرن نیست بلکه بسیار لوکس و لاکچری هم هست. در ادامه چند مدل کابینت ام دی اف سفید طلایی را مشاهده کنید و لذت ببرید.

کابینت سفید طلایی براق

ترکیب سفید و قهوه ای و طلایی در این آشپزخانه خیلی شیک و خاص است. کابینت براق سفید با سینک و شیرظرفشویی طلایی رنگ نهایت خوش سلیقگی است. رگه هایی از رنگ طلایی را در صندلی و چراغ های آویز هم میبینیم که باعث هماهنگی بیشتر شده اند.

بیشتر بخوانید
بهترین رنگ کابینت ممبران ، رنگ های اصیل برای آشپزخانه های ایرانی

 

کابینت سفید طلایی براق

در این آشپزخانه رنگ طلایی بیشتری می بینیم. با اینکه کابینت ها کاملا سفید هستند اما یک قفسه کامل به رنگ طلایی داریم. صفحه روکابینتی و سینک و لوستر ها هم به همین رنگ هستند. چنین ترکیبی در کابینت سفید طلایی براق آشپزخانه را درخشان و باطراوت می کند.

کابینت سفید طلایی براق

حتی مشاهده این تصویر هم دل آدم را باز می کند! چه برسد که در چنین مکانی هر روز غذا درست کنیم! در این آشپزخانه هم از همان تکنیک کابینت سفید با یراق آلات و شیرآلات طلایی استفاده شده است که بهترین راه برای آوردن رنگ جذاب طلایی به آشپزخانه است.

کابینت سفید طلایی براق

این آشپزخانه لوکس و زیبا هم با همان ترکیب خوشایند کابینت سفید با تجهیزات طلایی رنگ دکور شده است. وجود لوسترها و صندلی ها در عین زیبایی، ظاهری بسیار شیک و لاکچری به این آشپزخانه مدرن داده است. طرفداران کابینت سفید طلایی براق حتما این آشپزخانه را می پسندند.

ترکیب سفید و آبی و طلایی در آشپزخانه

کابینت سفید طلایی براق

در تصویر این آشپزخانه مشاهده کنید که رنگ طلایی با چه دقت و ظرافتی استفاده شده است! انتخاب یک لوستر مدرن با این رنگ و چند گلدان طلایی و خط هایی در طراحی کابینت ها برای ترکیب کابینت سفید طلایی براق کافی بوده است.

ترکیب سفید و مشکی و طلایی در آشپزخانه

کابینت سفید طلایی براق

هنگامی که به یک ترکیب رنگ جالب و خاص فکر می کنید، سفید و مشکی و طلایی را هم به لیست خود اضافه کنید. این سه رنگ با هم معجزه می کنند. در این آشپزخانه رنگ غالب سفید، بعد مشکی و بعد طلایی است. این سلسله مراتب رنگ ها آشپزخانه را خیلی شیک و دلباز کرده است.

کاشی بین کابینتی طلایی

کابینت سفید طلایی براق

یک راه دیگر برای جذاب کردن آشپزخانه با رنگ طلایی، استفاده از کاشی بین کابینتی طلایی رنگ است. همانطور که در این آشپزخانه هم مشاهده می کنید دیوارپوش و جزیره به رنگ طلایی به خوبی با رنگ های دیگر آشپزخانه هماهنگ شده است. اگر به دنبال یک تنوع جذاب و جسورانه هستید و کابینت سفید طلایی براق را دوست ندارید، کاشی بین کابینتی طلایی رنگ را انتخاب کنید.

کابینت سفید نقره ای

یک راه دیگر برای آن دسته افرادی که کابینت سفید یک دست را نمی پسندند آوردن رنگ نقره ای به دکوراسیون آشپزخانه است. جذابیت رنگ نقره ای اگر به اندازه طلایی نباشد کمتر هم نیست! کافی است به نمونه هایی که در ادامه می آوریم نگاهی بیندازید حتما نظرتان عوض خواهد شد. مدل کابینت سفید نقره ای براق خیلی جذاب تر از مشابه مات آن است. اصلا جلوه نقره ای به براق بودن آن است. پس اگر کابینت براق انتخاب نهایی شما است اما در رنگ آن گیر کرده اید به نقره ای هم فکر کنید ضرر نمی کنید.

بیشتر بخوانید
بهترین رنگ کابینت های گلاس 11 مدل خاص برای آشپزخانه های کوچک

کابینت سفید طلایی براق

در این آشپزخانه ترکیب زیبا و ماهرانه ای از سفید و نقره ای داریم. کابینت های پایینی نقره ای و کابینت های دیواری سفید هستند. انتخاب لوستر و کفپوش مناسب به زیبایی و هماهنگی این آشپزخانه افزوده است.

کابینت سفید طلایی براق

در اینجا هم یک آشپزخانه جمع و جور و مدرن داریم که ترکیب هنرمندانه ای از رنگ های سفید و نقره ای در آن رعایت شده است. لوسترهای خاص و مدرن زیبایی آشپزخانه را دوچندان کرده اند. کابینت سفید نقره ای می تواند بهترین رنگ برای آشپزخانه های کوچک باشد.

استفاده بیشتر از رنگ نقره ای در آشپزخانه!

کابینت سفید طلایی براق

طراح این آشپزخانه خاص و دلربا جرات به خرج داده و کاملا از رنگ نقره ای استفاده کرده است. اما نتیجه خیلی خوب آن را میبینیم که با کفپوش قهوه ای طرح چوب بسیار زیبا و هماهنگ از آب درآمده است. همه جزئیات در طراحی داخلی یک آشپزخانه خوب اهمیت دارند.

کابینت سفید طلایی براق

تفاوت رنگ کابینت با جزیره یک تکنیک جالب توجه دیگر در طراحی کابینت آشپزخانه است. گاهی مثل اینجا کابینت ها را کاملا به یک رنگ و جزیره را با رنگی دیگر می سازند. کابینت نقره ای و جزیره سفید ظاهری لاکچری و دلچسب و متعادل به این آشپزخانه داده است. از بین رنگ ها و طرح های کابینت، کابینت سفید طلایی براق و کابینت سفید نقره ای بیشترین طرفداران را در ایران دارند.

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ