بهترین رنگ کابینت ام دی اف ، چند رنگ جذاب برای آشپزخانه های ایرانی

توسط | آوریل 11, 2020 | رنگ ها و طرح های کابینت | 0 دیدگاه

بهترین رنگ کابینت ام دی اف با توجه به سلیقه و نیازمندی های شما مشخص می شود. کابینت ها یا رنگ روشن هستند یا رنگ تیره و یا ترکیبی از دو رنگ تیره و روشن. اینکه شما از بین رنگ بندی کابینت ام دی اف کدام ترکیب یا تک رنگ را انتخاب کنید بستگی به بزرگی یا کوچکی آشپزخانه شما و سلیقه شخصی خودتان دارد. عوامل دیگری همچون میزان نور آشپزخانه، نحوه نگه داری از کابینت ها و اینکه در چه فواصل زمانی کابینت را تمیز می کنید هم در انتخاب رنگ کابینت تاثیرگذار هستند. در این مطلب شما را با رنگ بندی های مختلف کابینت ام دی اف آشنا می کنیم. از این ایده ها الهام بگیرید تا بهترین رنگ کابینت ام دی اف مناسب آشپزخانه و منزل خود را راحت تر انتخاب کنید.

کابینت ام دی اف رنگ روشن

مهم ترین خاصیت کابینت رنگ روشن دلباز کردن آشپزخانه است. رنگ های روشن به انسان حس آرامش القا می کنند و حضور این گونه رنگ ها در آشپزخانه تاثیر بسیار مثبتی روی روحیه و فعالیت های بانوی خانه دارند. کابینت رنگ روشن از زمان قدیم بوده و در کابینت های مدرن و کلاسیک، مات و براق کاربرد دارد. بهترین رنگ کابینت ام دی اف مدرن، رنگ های روشن و درخشان هستند.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

وقتی اسم رنگ روشن می آید قطعا در ذهن شما رنگ سفید بیشتر از همه خودنمایی می کند. در این عکس هم یک آشپزخانه روشن و دلباز به رنگ سفید خالص مشاهده می کنید. سفید رنگ پاکی و تمیزی است و کوچک ترین آلودگی در رنگ سفید به سرعت خود را نشان می دهد. بهترین رنگ کابینت ام دی اف برای افراد آرام رنگ سفید است.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

آبی یک رنگ معنوی و آرامش بخش است که یک فضای رنگ خاص و جدید به آشپزخانه مدرن می دهد. در رنگ بندی کابینت ام دی اف اکثر آشپزخانه های امروزی طیف های متنوعی از رنگ های روشن استفاده می شوند که محبوبیت زیادی هم بین مردم دارند. مثل این آشپزخانه ساده و مدرن که کابینت آبی رنگ آن با کفپوش و میز و صندلی چوبی خیلی خوب هماهنگ شده است.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

رنگ سبز رنگ اطمینان و تعادل و رفع خستگی است. از این رنگ در آشپزخانه هم استفاده می شود تا حس نشاط و آرامش ایجاد کند. در این آشپزخانه برخلاف تصور عموم رنگ سبز با کابینت کلاسیک خیلی خوب هماهنگ شده است. از این رنگ که به سبز پاستلی و فانتزی هم معروف است در رنگ بندی کابینت ام دی اف مدرن هم استفاده می شود.

بیشتر بخوانید
11 مدل کابینت سفید طلایی براق و کابینت سفید نقره ای شیک و لاکچری

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

کابینت به رنگ زرد روحیه و اعتماد به نفس افراد را بالا می برد. آشپزخانه ای که کابینت زرد در آن نصب شده خلاقیت و جنب و جوش اعضای خانواده را بالا می برد. بهترین رنگ کابینت ام دی اف برای افرادی که رژیم دارند رنگ زرد است چون زیاد اشتها را تحریک نمی کند.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

همان طور که می بینید کابینت های این آشپزخانه از دو طیف خیلی روشن طوسی و آبی ساخته شده اند. شاید چنین ترکیبی به ذهن کمتر افرادی برسد. شاید اگر یک طراح کابینت آبی و خاکستری را به شما پیشنهاد کند فورا آن را رد کنید. اما نگاهی کوتاه به این آشپزخانه هم می تواند شما را ترغیب کند که از این رنگ ها برای کابینت آشپزخانه خود استفاده کنید.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

اگر علاقه مند به کابینت کلاسیک به رنگ روشن هستید قهوه ای بلوطی را انتخاب کنید. رنگ قهوه ای بلوطی به خوبی روی کابینت های طرح دار کلاسیک می نشیند. در آشپزخانه این تصویر همه اجزای کابینت مثل بوفه و قفسه و هود و جزیره با یک رنگ آن هم قهوه ای روشن ساخته شده اند که زیبایی و اصالت را به نمایش می گذارند.

کابینت ام دی اف رنگ تیره

رنگ تیره برای کابینت، رنگ زرق و برق و تجمل است. رنگ های تیره نور را در خود جذب می کنند و رنگ های سنگینی محسوب می شوند که بیشتر مناسب کابینت های کلاسیک هستند. البته در کابینت های مدرن و یا براق هم از رنگ تیره استفاده می شود. کابینت ام دی اف رنگ تیره را بهتر است در آشپزخانه های بزرگ نصب کنید. اگر عاشق تجمل و اشرافیت هستید در رنگ بندی کابینت ام دی اف رنگ های تیره را انتخاب کنید.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

رنگ مشکی نشانه قاطعیت، شیک و بادوام بودن است. وقتی صحبت از یک کابینت شیک و جذاب به میان می آید معمولا کابینت رنگ مشکی اولین پیشنهاد است. رنگ مشکی بر خلاف نظر عموم رنگ سوگ و عزا نیست بلکه برعکس نشانه خوش ذوقی و سلیقه بالای افراد است. به این آشپزخانه با کابینت و جزیره با رنگ مشکی توجه کنید که در انتخاب رنگ چه جسورانه عمل کرده است. بهترین رنگ کابینت ام دی اف برای افراد شیک پسند رنگ مشکی است.

بیشتر بخوانید
رنگ کابینت جدید، 11 مدل استثنائی و جسورانه در سال 2020

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

در رنگ بندی کابینت ام دی اف، کابینت کرم قهوه ای ترکیبی است که همیشه جوابگوی سلیقه متقاضیان ساخت کابینت بوده است. بعد از کابینت سفید قهوه ای، کابینت کرم قهوه ای بیشترین طرفدار را دارد. کابینت کرم قهوه ای را می توان برای آشپزخانه های سبک مدرن و کلاسیک به کار برد و از زیبایی فوق العاده آن لذت برد.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

اگر طرفدار رنگ تیره هستید آبی تیره را هم امتحان کنید. رنگی که در این تصویر ملاحظه می کنید رنگ سال 2020 یعنی آبی کلاسیک است. رنگ آبی کلاسیک برای کابینت های کلاسیک بسیار شیک و سلطنتی به نظر می آید. بهترین رنگ کابینت ام دی اف در سال 2020 رنگ آبی کلاسیک شناخته شده است.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

گفتیم که رنگ های تیره به کابینت های کلاسیک بیشتر می خورند. مثل این آشپزخانه که در تصویر بالا می بینید که به کابینت قهوه ای سوخته کلاسیک مزین شده است. برای کابینت و جزیره از یک رنگ استفاده شده است که همانا قهوه ای سوخته است که چوب طبیعی را تداعی می کند. درصد زیادی از طراحان بهترین رنگ کابینت ام دی اف کلاسیک را رنگ قهوه ای سوخته می دانند.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

در این آشپزخانه کابینت سفید قهوه ای پرطرفداری را مشاهده می کنید که رنگ اصلی و غالب آن قهوه ای است. طرح کفپوش آشپزخانه هم فضا را زیبا و منحصر به فرد کرده است. در جلوه رنگ بندی کابینت ام دی اف ، دیوارپوش و کفپوش نقش موثری را ایفا می کنند.

بهترین رنگ کابینت ام دی اف

رنگ قهوه ای سوخته که در دکوراسیون داخلی نقش مهم و اساسی دارد در کابینت های مدرن هم زیبایی خود را دارد. کابینت قهوه ای این عکس از نوع ساده و مدرن است و با رنگ سفید دیوار و کفپوش جذابیت و درخشندگی خود را به وضوح نشان می دهد. اگر کابینت قهوه ای را برای آشپزخانه خود انتخاب می کنید سعی کنید از نورپردازی مناسب برای جلوه بیشتر آن بهره بگیرید. در میان رنگ ها و طرح های کابینت، رنگ قهوه ای و طرح چوب بیشترین جلوه و اصالت را دارند که هیچ گاه از مد نمی افتند.

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ