12 مدل کابینت سفید و قهوه ای جدید از مدرن تا کلاسیک

توسط | آوریل 8, 2020 | رنگ ها و طرح های کابینت | 0 دیدگاه

کابینت سفید و قهوه ای ترکیب سفید و رنگ چوب، یک ترکیب جذاب و پرطرفدار است. مدل کابینت سفید و قهوه ای هم مناسب کابینت مات است هم براق. هم به درد کابینت مدرن می خورد هم کلاسیک. اگر می خواهید کابینتی داشته باشید که تا سال های سال توی آشپزخانه شما جاخوش کند و همیشه زیبا و سنگین و تحسین برانگیز باشد ترکیب رنگ کابینت سفید و قهوه ای را انتخاب کنید. رنگ قهوه ای طیف های مختلفی دارد که هم می تواند رنگ چوب باشد هم خود قهوه ای خالص باشد. طیف های رنگ چوب قهوه ای شامل گردویی، بلوطی، کاج و افرا می باشد. در این مطلب با ما باشید تا جدیدترین مدل های کابینت سفید و قهوه ای را به شما معرفی کنیم.

کابینت سفید قهوه ای جدید

کابینت سفید و قهوه ای

در طراحی کابینت های این آشپزخانه رنگ قهوه ای در اطراف و سفید در مرکز قرار گرفته و غلبه با رنگ قهوه ای است. این انتخاب کاملا سلیقه ای است و همانطور که در ادامه خواهید دید می تواند کاملا برعکس باشد. استفاده بیشتر از رنگ قهوه ای محیط آشپزخانه را گرم و صمیمی می کند. میز ناهارخوری و کفپوش که ترکیب سفید و مشکی دارند، فضا را از یکنواختی در آورده اند.

کابینت سفید و قهوه ای

بعضی طراحان برای استفاده از رنگ های مختلف در دیزاین آشپزخانه به روش های خلاقانه ای گرایش پیدا می کنند. یکی از این روش ها استفاده از رنگ دوم در کفپوش و میز غذاخوری است. در این آشپزخانه کابینت ها سفید یک دست هستند. اما با به کارگیری رنگ قهوه ای در قسمت های دیگر از تکراری و یکنواخت شدن فضا جلوگیری کرده اند.

کابینت سفید و قهوه ای

این هم یک روش دیگر برای استفاده از رنگ قهوه ای در کنار رنگ سفید که درست بر عکس تصویر قبلی عمل کرده است. در این آشپزخانه رنگ غالب قهوه ای است در برای صفحه رو کابینتی و صندلی و لوستر و قفسه رنگ سفید به کار رفته است. این که کدام رنگ اصلی باشد و کدام یک فرعی تصمیمی است که خود شما بر اساس سلیقه خود و خانواده می گیرید.

کابینت سفید قهوه ای روشن

کابینت سفید و قهوه ای

فقط یک دیوار این آشپزخانه پوشیده از کابینت سفید و قهوه ای طرح چوب است. کابینت سفید قهوه ای روشن ساده و مینیمال است و در ساختن آنها جای مناسبی برای تجهیزات و لوازم برقی آشپزخانه تعبیه می شود. طرح کاشی بین کابینتی بسیار شلوغ و رنگارنگ انتخاب شده که طراوت و شادابی بیشتری به فضای آشپزخانه داده است.

بیشتر بخوانید
رنگ کابینت ام دی اف مات و براق، انواع رنگ های ساده و فانتزی و طرح چوب

کابینت سفید و قهوه ای

در این آشپزخانه علاوه بر کابینت آشپزخانه سفید و قهوه ای روشن، از رنگ زرد هم برای تکمیل زیبایی آن استفاده شده است. این یک ترکیب گرم و نشاط بخش برای آشپزخانه های کوچک است. در طراحی کابینت سفید قهوه ای جدید معمولا از طیف خیلی روشن قهوه ای استفاده می کنند. مثل اینجا که رنگ قهوه ای آن تقریبا به کرمی می زند.

کابینت سفید و قهوه ای

یک طرح جذاب و مدرن و بسیار ساده از کابینت سفید قهوه ای جدید را در این عکس مشاهده می کنید. کابینت ها از نوع بدون دستگیره و فشاری هستند. در این طرح خاص، غلبه با کابینت های سفید است که یک ردیف کابینت قهوه ای خیلی روشن در مرکز آن قرار دارد. کاشی بین کابینتی آبی و وجود گلدان به این آشپزخانه گرمی و طراوت بیشتری بخشیده است. این آشپزخانه مناسب سلیقه کسانی است که طرفدار کابینت سفید قهوه ای روشن هستند.

کابینت قهوه ای سوخته و سفید

کابینت سفید و قهوه ای

رنگ قهوه ای سوخته احساس بیشتری از رنگ چوب طبیعی به ما منتقل می کند. کابینت قهوه ای سوخته و سفید چه برای آشپزخانه این عکس که کوچک است و چه برای آشپزخانه های بزرگ مناسب است. همچنین کابینت قهوه ای سوخته و سفید برای هر دو سبک مدرن و کلاسیک می تواند استفاده شود. ترکیب رنگ قهوه ای تیره و سفید می تواند به اشکال مختلفی استفاده شود. این دو رنگ می توانند در کابینت و صفحه روکابینتی و جزیره و کفپوش و دیوارپوش تقسیم شوند. نحوه این تقسیم بندی به علاقه مندی های شما بستگی دارد.

کابینت سفید و قهوه ای

در این آشپزخانه کلاسیک جذاب و دیدنی هم از دو رنگ قهوه ای سوخته و سفید استفاده شده است. با این ترفند که کابینت ها قهوه ای و جزیره سفید رنگ است. صفحه روکابینتی از جنس سنگ مرمر به جذابیت این آشپزخانه افزوده است. حکاکی های روی کابینت و یراق آلات استفاده شده همه به کمک هم آمده و یک آشپزخانه خیره کننده با کابینت قهوه ای سوخته و سفید ساخته اند.

کابینت سفید و قهوه ای

جذابیت کابینت قهوه ای سوخته و سفید به سبک مدرن را در این آشپزخانه به خوبی می بینید. ترکیب کابینت سفید براق و قهوه ای مات رنگ و لعاب زیبا و متفاوتی به این آشپزخانه داده است. کابینت های دیواری سفید هستند و همانطور که می بینید نور را در فضا منعکس می کنند و زیبایی دو چندان به محیط می دهند. کابینت های پایینی قهوه ای تیره و مات هستند و به آشپزخانه عمق بیشتری داده اند. این آشپزخانه زیاد بزرگ نیست اما ترکیب رنگ کابینت سفید و قهوه ای آن بسیار جالب و چشم نواز است.

بیشتر بخوانید
بهترین رنگ کابینت ممبران ، رنگ های اصیل برای آشپزخانه های ایرانی

کابینت کرم و قهوه ای

کابینت سفید و قهوه ای

رنگ سفید طیف های تیره تری هم دارد که یکی از محبوب ترین آنها رنگ کرمی است. بعضی افراد کابینت کرم و قهوه ای را به کابینت سفید و قهوه ای ترجیح می دهند. این هم برمیگردد به نظر شخصی خود شما. اگر رنگ کرمی را برای کابینت آشپزخانه می پسندید بهتر است این رنگ را به تنهایی به کار نبرید. رنگ کرم را به عنوان رنگ اصلی یا فرعی در نظر بگیرید. مثل این آشپزخانه که در تصویر می بینید که رنگ کرمی به عنوان رنگ غالب و رنگ قهوه ای به عنوان رنگ فرعی برای صفحه روکابینتی و کفپوش استفاده شده است. ترکیب رنگ کابینت کرم و قهوه ای بیشتر برای سبک کلاسیک ساخته می شود. اگر این ترکیب رنگ را بخواهید برای کابینت مدرن استفاده کنید بهتر است کابینت کرم قهوه ای براق را در آشپزخانه خود نصب کنید.

کابینت سفید و قهوه ای

این آشپزخانه با کابینت کرم و قهوه ای کلاسیک جذابیت خیره کننده ای دارد. ترکیب دو رنگ کرمی و قهوه ای در این آشپزخانه به گونه ای طراحی شده است که کابینت ها کاملا به رنگ کرم و جزیره به رنگ قهوه ای باشد. کابینت های کلاسیک در این تصویر حکاکی شده اما بسیار ساده هستند و مناسب سلیقه افرادی است که هم عاشق سبک کلاسیک هستند هم سادگی را می پسندند.

کابینت کلاسیک قهوه ای

کابینت سفید و قهوه ای

اگر آشپزخانه سنگین و باابهت می خواهید تردید نکنید و کابینت کلاسیک قهوه ای را انتخاب کنید. کابینت کلاسیک قهوه ای صدها سال است که اصالت خود را حفظ کرده و هنوز هم جذاب و خیره کننده است. بدیهی است که در صورت انتخاب کابینت کلاسیک قهوه ای، سایر وسایل آشپزخانه مثل لوستر و شیرآلات و هود و کفپوش هم باید تجملی و اشرافی باشند. در بین رنگ ها و طرح های کابینت، کابینت کلاسیک قهوه ای تیره بسیار زیباتر و چشمگیرتر از قهوه ای روشن است.

 

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ