15 مدل کابینت سفید زیبا و منحصر به فرد برای آشپزخانه های مدرن

توسط | آوریل 2, 2020 | رنگ ها و طرح های کابینت | 0 دیدگاه

کابینت سفید هیچ گاه جذابیت ذاتی خود را از دست نمی دهد. بخاطر مزایای خیلی زیادی که دارد. مهم ترین مزیت کابینت آشپزخانه سفید این است که فضا را روشن و دلباز می کند. امکان ترکیب با انواع رنگ های دیگر هم یک ویژگی منحصر به فرد دیگر مدل کابینت ام دی اف سفید است. استفاده از رنگ های روشن ترکیبی زیبا و و جذاب ایجاد می کند. رنگ های شاد یا تیره تر هم با کابینت سفید یک کنتراست جالب و مثال زدنی تولید می کنند. در این مطلب با ما همراه باشید تا چند مدل کابینت آشپزخانه سفید یا ترکیب سفید با رنگ های دیگر را معرفی کنیم.

مدل کابینت ام دی اف سفید

کابینت آشپزخانه سفید یک دست مناسب کابینت های مدرن و کلاسیک و مات و براق است. این رنگ مثل آچار فرانسه در دکوراسیون داخلی عمل می کند.

کابینت سفید

این آشپزخانه فوق مدرن از کابینت و جزیره سفید با کفپوش قهوه ای و دیوارپوش رنگ روشن تشکیل شده است.

کابینت سفید

این آشپزخانه دارای دو ردیف بالایی و پایینی کابینت است که به نظر می رسد فضای ذخیره سازی خوبی را فراهم می کند. با اینکه یک پنجره نورگیر و بزرگ داریم اما مدل کابینت ام دی اف سفید یک دست با ترکیب میز و صندلی و کفپوش قهوه ای روشن زیبایی و ملاحت خاصی ایجاد کرده است.

کابینت سفید

یک آشپزخانه بزرگ و مدرن با مدل کابینت ام دی اف سفید براق و کفپوش خاکستری به ما ثابت می کند که سفید فقط رنگ آشپزخانه های کوچک نیست! طراح اینجا به جای جزیره از یک میز و صندلی در گوشه آشپزخانه استفاده کرده است. استند گلدان هم به جداسازی آشپزخانه از فضای بیرون کمک کرده است.

کابینت سفید

در اینجا هم دو ردیف کابینت سفید داریم و یک اوپن متفاوت که آشپزخانه را از قسمت غذاخوری جدا کرده است. در این آشپزخانه هم قوانین از قوانین سبک مدرن به شدت پیروی شده اما با استفاده از صندلی های جورواجور و کاشی بین کابینتی رنگی زیبایی و ملاحت خاصی به محیط آشپزخانه افزوده است.

کابینت سفید طوسی

ترکیب دو رنگ سفید و طوسی یکی از پرطرفدارترین ترکیب رنگ ها در دنیای امروزی است. کابینت سفید و طوسی بیشتر مناسب سبک مدرن است. کابینت سفید طوسی مات و براق هر دو به ساختن یک آشپزخانه مدرن و امروزی کمک شایانی می کنند.

بیشتر بخوانید
بهترین رنگ کابینت ممبران ، رنگ های اصیل برای آشپزخانه های ایرانی

کابینت سفید

در این عکس یک آشپزخانه مینیمال با کابینت سفید و طوسی را می بینید. تجهیزات برقی به صورت توکار در آمده اند تا جای کمتری بگیرند. جزیره و میز ناهارخوری ترکیب شده اند و رنگ آنها کاملا هماهنگ است. استفاده از یک لوستر مدرن به جذابیت طرح آشپزخانه افزوده است.

کابینت سفید

گفتیم که کابینت سفید و طوسی مناسب آشپزخانه های مدرن است. در این تصویر هم این ترکیب فوق مدرن به خوبی مشخص شده است. استفاده از صندلی های زرد گرمای بیشتری به محیط داده است.

کابینت سفید

این هم یک طرح خاص از کابینت آشپزخانه سفید طوسی مات که با قفسه های قرمز رنگ سردی و بی  روحی فضا را خنثی کرده است. این طرح و مدل کابینت ام دی اف سفید و خاکستری مناسب آشپزخانه های کوچک و کم نور است.

کابینت سفید

ترکیب سفید و خاکستری می تواند در کل قسمت های آشپزخانه تقسیم شود نه فقط کابینت. همانطور که در این آشپزخانه مشاهده می کنید تمام کابینت ها سفید هستند اما برای دیوار و صفحه رو کابینتی از رنگ طوسی استفاده شده است. چنین ترفندهایی هم جذاب به نظر می رسند.

کابینت سفید مشکی

زیبایی رنگ های سفید و مشکی در کنار هم را نمی توان نادیده گرفت! این ترکیب رنگ به ما امکان خلاقیت های فوق العاده ای در دکوراسیون داخلی می دهد. در آشپزخانه هم می توانیم از رنگ سفید و مشکی استفاده های جذابی بکنیم. چه مدل کابینت سفید مشکی باشد چه رنگ سایر وسایل و تجهیزات آشپزخانه. با ما همراه باشید تا چند مدل جذاب کابینت آشپزخانه سفید و مشکی را بررسی کنیم.

کابینت سفید

در این آشپزخانه زیبا و منحصر به فرد به جز کابینت که مشکی هستند بقیه قسمت ها به رنگ سفید است. دیوار و صفحه روکابینتی و استندهای گلدان که به شکل هوشمندانه ای در اینجا قرار گرفته و فضای آشپزخانه را طبیعی و دلنشین کرده اند. کفپوش چوبی هم هارمونی زیبای آشپزخانه را دوچندان کرده است.

کابینت سفید

و باز هم سرآمد سبک ها که سبک مینیمال است با ترکیب سفید و مشکی بسیار جذاب شده است. استفاده از رنگ مشکی در کابینت های پایینی به فضای آشپزخانه عمق بیشتری بخشیده است.

کابینت سفید

در این آشپزخانه هم برعکس قبلی کابینت های پایینی سفید و کابینت های دیواری مشکی هستند. استفاده بیشتر از رنگ سفید در این آشپزخانه کاملا دلخواه بوده و احتمالا صاحب خانه ترجیح میداده آشپزخانه دلبازتری داشته باشد. دیوار و میز و صندلی طرح چوب کمی رنگ و انرژی به محیط بخشیده است.

بیشتر بخوانید
رنگ کابینت جدید، 11 مدل استثنائی و جسورانه در سال 2020

کابینت سفید

استفاده از سنگ مرمر آشپزخانه را لوکس می کند و مناسب دکوراسیون مدرن و کلاسیک می باشد. کابینت آشپزخانه سفید و دیوار مرمر سیاه در تصویر این قضیه را به خوبی نشان می دهد. همانطور که احتمالا متوجه شدید ترکیب سفید و مشکی در این آشپزخانه بین کابینت ها و دیوار و میز اپن تقسیم شده است. چنین خلاقیت هایی را می توان انجام داد تا آشپزخانه دلبازتر به نظر برسد.

کابینت رنگ چوب و سفید

یکی از رنگ هایی که با سفید ترکیب خیلی جذابی ایجاد می کند رنگ قهوه ای یا طرح چوب است. رنگ چوب طیف های متعددی از تیره تا روشن دارد. کابینت رنگ چوب و سفید مناسب هر دو سبک کلاسیک و مدرن و هر دو نوع کابینت مات و براق هست. بنابراین انتخاب کابینت رنگ چوب و سفید با ریسک کمتری همراه هست چرا که با تغییر مدل دکوراسیون مجبور به تعویض آنها نیستید.

کابینت سفید

این آشپزخانه کوچک و ساده دارای کابینت دیواری طرح چوب است که کاملا هماهنگ با کفپوش آن انتخاب شده است. کابینت های پایینی و اپن آشپزخانه سفید هستند. این ترکیب فوق العاده می تواند با کابینت براق هم پیاده شود.

کابینت سفید

کابینت های دیواری بزرگ و میز ناهارخوری متصل به جزیره به رنگ قهوه ای سوخته هستند. فر و تجهیزات برقی به صورت توکار نصب شده اند. این آشپزخانه ترکیبی از مدل کابینت ام دی اف سفید براق و کابینت قهوه ای مات می باشد.

کابینت سفید

یک خلاقیت جالب و جذاب در این آشپزخانه استفاده از کابینت و دیوار همرنگ و به رنگ چوب می باشد. صفحه روی اپن که به منظور میز ناهارخوری استفاده می شود باعث زیبایی بیشتر در رنگ ها و طرح های کابینت این آشپزخانه شده است.

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ