بهترین ترکیب رنگ کابینت های گلاس را بشناسید!نسکافه ای،سفید،کرم،طلایی و…

توسط | دسامبر 23, 2019 | کابینت های گلاس | 0 دیدگاه

رنگ کابینت های گلاس در جلوه و زیبایی آن بسیار موثر است. اگر رنگ کابینت های گلاس روشن باشد خاصیت بازتاب نور آن چند برابر عمل می کند و آشپزخانه را بزرگ و جادار نشان می دهد. کابینت های گلاس به رنگ تیره بسیار جذاب و شیک است اما استفاده از آن در آشپزخانه های کوچک توصیه نمی شود. یا اگر رنگ کابینت های گلاس تیره را دوست دارید از ترکیب آن با یک رنگ روشن مثل سفید یا کرم بهره ببرید.

کابینت های گلاس شیک ترین کابینت امروزی

کابینت های گلاس همان کابینت ام دی اف است که روکش پلکسی گلاس دارد. پلکسی گلاس نوعی پلاستیک است که ظاهری شفاف و شیشه مانند دارد. از متریال پلکسی گلاس در صنعت ساختمان سازی از جمله کابینت آشپزخانه خیلی زیاد استفاده می شود. به کابینتی که مغزی ام دی اف و روکش پلکسی گلاس دارد کابینت های گلاس گفته می شود.

کابینت های گلاس درخشنده و صاف و براق

مهم ترین خاصیت کابینت های گلاس شفاف بودن و درخشندگی سطح آن است. درب کابینت هایگلاس نور طبیعی یا مصنوعی آشپزخانه رو در محیط منعکس می کند. این خاصیت در آشپزخانه های کوچک و دلگیر معجزه می کند. مخصوصا اگر رنگ روشن آن را انتخاب کرده باشید. کابینت های گلاس استحکام و عمر بالایی دارد. نگه داری آن آسان بوده و خیلی راحت تمیز می شود. کابینت آشپزخانه هایگلاس در حال حاضر جز جدیدترین و زیباترین کابینت های موجود در بازار می باشد.

رنگ کابینت های گلاس

رنگ بندی کابینت های گلاس

کابینت های گلاس در رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی ارائه می شود. انواع طیف های تیره و روشن رنگ های گرم و سرد، و رنگ های خنثی در کابینت های گلاس موجود هستند. تا به حال رنگ سفید پرطرفدارترین رنگ کابینت های گلاس بوده است. کابینت های گلاس سفید یک دست آشپزخانه را روشن و تمیز و پاک می کند. اما ترکیب رنگ سفید با رنگ های دیگر هم طرفداران زیادی دارد که در ادامه به محبوب ترین این ترکیب رنگ ها می پردازیم.

جدیدترین رنگ کابینت های گلاس

اگر به دنبال جدیدترین رنگ کابینت های گلاس هستید باید به شما بگویم که ترکیب رنگ کابینت های گلاس سفید مشکی در حال حاضر به روز ترین و جدیدترین رنگ کابینت های گلاس می باشد. اما انتخاب کابینت های گلاس سفید مشکی هم ریسک های خود را دارد. اگر آشپزخانه شما کوچک است بهتر است بیخیال کابینت های گلاس سفید مشکی شوید! یا اینکه در ترکیب رنگ از سفید بیشتر استفاده کنید. در آشپزخانه های بزرگ طراحی یک مجموعه کابینت آشپزخانه های گلاس سفید مشکی می تواند بسیار جذاب و مجلل شود. کنتراستی که دو رنگ کاملا متضاد سفید و مشکی ایجاد می کنند خیره کننده خواهد بود.

رنگ کابینت های گلاس

پیشنهادهایی برای ترکیب بهتر جدیدترین رنگ کابینت های گلاس

اگر به ترکیب سفید و مشکی علاقه دارید راه های زیادی برای استفاده از این دو رنگ در دکوراسیون آشپزخانه خود دارید. می توانید کل کابینت ها را به رنگ سفید و صفحه روی کابینت ها را به رنگ مشکی درآورید. یا کاملا برعکس همه کابینت ها مشکی و صفحه روی کابینت ها سفید شوند.

یک پیشنهاد جالب دیگر اینکه کابینت های گلاس را سفید یک دست انتخاب کنید. سپس دیوار آشپزخانه را با کاغذ دیواری طرح دار به رنگ سفید و مشکی بپوشانید یا از وسایل دکوری و صندلی اوپن به رنگ مشکی استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
کابینت های گلاس! مزایا و معایب انواع کابینت هایگلاس

استفاده از برچسب های درب کابینت هم ایده زیبایی است. اگر آشپزخانه شما کوچک است و کابینت سفید هایگلاس را نصب کردید می توانید روی بعضی از درهای کابینت برچسب با طرح و رنگ سفید و مشکی بچسبانید.

استفاده از فرش و کفپوش سفید و مشکی یا میز ناهارخوری و صندلی های آن با همین ترکیب رنگ هم راهکار جالبی به نظر می آید.

بهترین رنگ کابینت های گلاس

درواقع انتخاب رنگ برای کابینت های گلاس کاملا به نظر و سلیقه شخصی شما برمیگردد. اما تجربه نشان داده رنگ های خنثی خصوصا رنگ سفید ریسک کمتری داشته و کمتر از بقیه رنگ ها خستگی و دلزدگی ایجاد می کند. کابینت های گلاس به رنگ سفید خط و خش و لکه را کمتر نشان می دهد مگر اینکه منبع نور از زاویه خاصی به آن بتابد. اگر کابینت های گلاس سفید را برای آشپزخانه خود انتخاب کرده اید می توانید مطمئن باشید که هیچ گاه از مد نیفتاده و از آن خسته نخواهید شد. برای همین کابینت سازان معمولا رنگ سفید را به عنوان بهترین رنگ کابینت های گلاس پیشنهاد می کنند.

بهترین ترکیب رنگ کابینت های گلاس

انتخاب ترکیب رنگ هم باز به سلیقه خود شما بستگی دارد. هر کسی یک رنگ را آرامش بخش و زیبا می داند. اما اگر بخواهید بدانید بقیه مردم چه ترکیب رنگی را می پسندند باید به شما بگوییم کابینت های گلاس سفید طلایی ، کابینت های گلاس سفید قهوه ای و کابینت های گلاس سفید اکلیلی از پرطرفدارترین ترکیب رنگ های کابینت های گلاس هستند.

رنگ کابینت های گلاس

رنگ های کابینت های گلاس

همانطور که گفتیم کابینت های گلاس در رنگ های بسیار متنوعی ساخته می شود. برای همین دست شما در انتخاب کاملا باز است. در ادامه به عنوان راهنمایی یا پیشنهاد برای شما رنگ های کابینت های گلاس که تا به حال بیشتر ساخته شده و جواب خود را پس داده اند شرح می دهیم. به این امید که به شما در انتخاب بهتر کمک کند.

کابینت های گلاس سفید طلایی

کابینت های گلاس در ذات خود یک کابینت مدرن محسوب می شود. اما کسانی که تمایل دارند رگه هایی از تجمل و اشرافیت را در آشپزخانه خود داشته باشند می توانند از ترکیب رنگ کابینت های گلاس سفید طلایی استفاده کنند. حتما توجه داشته باشید که در استفاده از رنگ طلایی زیاده روی نکنید. چون زیبایی کابینت های گلاس سفید طلایی مدرن به کم بودن رنگ طلایی آن است. همچنین می توانید فقط دستگیره های کابینت و بعضی لوازم دکوری آشپزخانه را به رنگ طلایی انتخاب کنید.

رنگ کابینت های گلاس

کابینت های گلاس سفید قهوه ای

رنگ قهوه ای هیچ گاه جلوه و محبوبیت خود را در دکوراسیون داخلی از دست نداده است. اگر دوست دارید از یک رنگ گرم در دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید به شما کابینت های گلاس سفید قهوه ای را پیشنهاد می کنیم. مزیت رنگ قهوه ای به این است که انواع زیادی از طیف های روشن و تیره را دارد. کابینت های گلاس سفید قهوه ای یک کابینت زیبا وشیک است که فضای آشپزخانه شما را گرم و صمیمی می کند.

کابینت های گلاس سفید قهوه ای

کابینت های گلاس سفید اکلیلی

طرح اکلیلی یا شاینی اخیرا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اگر به دنبال داشتن یک کابینت خاص هستید کابینت های گلاس سفید اکلیلی را انتخاب کنید. اکلیلی در واقع رنگ نیست بلکه طرحی است شبیه آسمان پرستاره که دارای یک رنگ زمینه و ریزدانه هایی به رنگ دیگر روی پس زمینه است. مثلا رنگ سفید با ریزدانه های طلایی یا رنگ مشکی با ریزدانه های سفید از نمونه های طرح اکلیلی است. کابینت های گلاس سفید اکلیلی بسیار زیبا و پرطرفدار است.

کابینت های گلاس سفید کرم

رنگ کرم یکی از رنگ های خنثی است و درواقع یکی از طیف های رنگ سفید به شمار می آید. استفاده از رنگ کرم در آشپزخانه ممکن است کمی خسته کننده به نظر برسد. برای همین اگر کابینت های گلاس سفید کرم را انتخاب کردید حتما در آشپزخانه خود از کاغذ دیواری یا کفپوش یا وسایل دکوری به رنگ های دیگر استفاده کنید تا کابینت های گلاس سفید کرم دلزدگی ایجاد نکند. کابینت های گلاس سفید کرم یک ترکیب رنگ گرم و خنثی بوده که مناسب آشپزخانه های مدرن است.

بیشتر بخوانید
کابینت های گلاس سفید قهوه ای - مدل و ترکیب رنگ با های گلاس سفید اکلیلی

رنگ کابینت های گلاس

کابینت های گلاس سفید بنفش

رنگ بنفش بیشتر در آشپزخانه های مدرن کاربرد دارد. انتخاب کابینت های گلاس سفید بنفش برای افرادی که سلیقه های خاص دارند بسیار هیجان انگیز خواهد بود. بنفش رنگ سال 2018 بود. اما بهتر است رنگ کابینت خود را بر اساس علاقه شخصی و زیبایی آشپزخانه خود انتخاب کنید نه رنگ سال بودن آن. کابینت های گلاس سفید بنفش می تواند در طیف های تیره و روشن رنگ بنفش ساخته شود. کابینت های گلاس سفید بنفش یکی از زیباترین و به روز ترین کابینت های مدرن به حساب می آید.

رنگ کابینت های گلاس

کابینت های گلاس سفید بادمجانی

کابینت های گلاس سفید بادمجانی در واقع همان کابینت های گلاس سفید بنفش اما با طیف تیره تر رنگ بنفش است. رنگ بادمجانی یک رنگ تیره است و بهتر است آشپزخانه شما به حد کافی بزرگ باشد تا کابینت های گلاس سفید بادمجانی در آن جلوه پیدا کند. اگر آشپزخانه شما کوچک است در ترکیب رنگ کابینت های گلاس سفید بادمجانی از رنگ سفید بیشتر استفاده کنید.

رنگ کابینت های گلاس

کابینت های گلاس سفید نسکافه ای

رنگ نسکافه ای یکی از طیف های روشن رنگ قهوه ای است. کابینت های گلاس سفید نسکافه ای آشپزخانه را بسیار شیک و با کلاس می کند. استفاده از رنگ گرم نسکافه ای در کنار رنگ خنثی سفید ترکیبی فوق العاده می سازد. کابینت های گلاس سفید نسکافه ای هم درخشش و روشنایی رنگ سفید را داراست هم گرما و جنب و جوش رنگ نسکافه ای. ترکیب این دو رنگ زیبا و جذاب در کابینت های گلاس سفید نسکافه ای یک محیط فوق العاده زیبا و ساده را در آشپزخانه برای شما می سازد.

رنگ کابینت های گلاس

کابینت های گلاس سفید طوسی

رنگ طوسی یکی از رنگ های خنثی و پرطرفدار در دکوراسیون سبک مدرن است. طیف های تیره و روشن رنگ طوسی در کابینت های گلاس سفید طوسی مدرن ترین و لوکس ترین کابینت را می سازد. از آنجا که رنگ سفید و طوسی هر دو سرد و خنثی هستند، کابینت های گلاس سفید طوسی محیط آشپزخانه را سرد و صنعتی می کند. اما می توانید هم از زیبایی و جذابیت کابینت های گلاس سفید طوسی بهره ببرید هم با استفاده از مجسمه یا گلدان یا صندلی اوپن به رنگ های گرم و انرژی بخش رنگ دکوراسیون آشپزخانه خود را تعدیل کنید. به طور کلی استفاده از دو رنگ سفید و طوسی به عنوان رنگ غالب و رنگ های گرم دیگر به عنوان رنگ های فرعی یک آشپزخانه ویژه و مدرن را برای شما به ارمغان می آورد.

رنگ کابینت های گلاس

کابینت های گلاس رنگ کاپوچینو

رنگ کاپوچینو هم یکی از طیف های روشن رنگ قهوه ای است. رنگ کاپوچینو از نسکافه ای کمی تیره تر می باشد. کابینت های گلاس رنگ کاپوچینو این روزها طرفداران زیادی را از بین بانوان خانه دار به خود اختصاص داده است. کابینت های گلاس رنگ کاپوچینو هم خط و خش و گرد و غبار کمتری را روی سطح خود نشان می دهد. کابینت های گلاس رنگ کاپوچینو بسیار زیبا و مدرن و امروزی است و یکی از رنگ های محبوب کابینت های گلاس است. کابینت های گلاس رنگ کاپوچینو می تواند با رنگ سفید ترکیب شده و زیبایی دوچندانی به دست آورد.

رنگ کابینت های گلاس

جمع بندی

رنگ بندی کابینت های گلاس بسیار متنوع است. انتخاب بهترین رنگ کابینت های گلاس به سلیقه شخصی و کوچک ، بزرگ یا نورگیر بودآشپزخانه شما بستگی دارد. برای پیدا کردن بهترین ترکیب رنگ کابینت های گلاس که مناسب آشپزخانه شما باشد نمونه کابینت های انجام شده را ببینید و تصمیم بگیرید.

 

بیشتر بخوانید : کابینت های گلاس

 

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ