شیک ترین مدل کابینت های گلاس برای آشپزخانه های لوکس(کوچک و بزرگ)

توسط | دسامبر 28, 2019 | کابینت های گلاس | 0 دیدگاه

مدل کابینت های گلاس یعنی ترکیب رنگ این کابینت و نحوه ساخت آن به طوری که کاربردی ترین حالت ممکن را داشته باشد. مدل های کابینت های گلاس دائما در حال تغییر و به روز شدن هستند. برای همین هنگام انتخاب کابینت مناسب آشپزخانه خود حتما باید تحقیق کنید و بهترین و جدیدترین مدل کابینت های گلاس را انتخاب کنید.

مدل کابینت آشپزخانه های گلاس

کابینت هایگلاس از نسل کابینت های ام دی اف است که روکش درب آن از جنس نوعی پلاستیک شفاف و شیشه ای مانند به نام پلکسی گلاس است. کابینت های گلاس ظاهری درخشنده و صاف و براق دارد. نگه داری کابینت های گلاس بسیار راحت است. چرا که به راحتی با یک دستمال مرطوب تمیز می شود. کابینت های گلاس به دلیل صاف بودن سطح خود ذرات و گرد و غبار را به خود نمی گیرد. خاصیت بازتاب نور سطح آن باعث می شود مانند آینه عمل کرده و آشپزخانه را روشن و دلباز نشان دهد.

مدل کابینت های گلاس برای آشپزخانه کوچک

امروزه با رشد آپارتمان سازی و خانه هایی با متراژ کم، آشپزخانه ها هم کوچک تر شدند. دغدغه بسیاری از خانم های خانه دار هم نحوه دکور کردن آشپزخانه کوچک است. به نحوی که هم زیبا و هم کاربردی باشد. کابینت های گلاس به خاطر خاصیت انعکاس نور سطح آن، بهترین کابینت مدرن برای آشپزخانه های کوچک و دلگیر است. مدل کابینت های گلاس برای آشپزخانه کوچک باید حتما رنگ روشن باشد. چون رنگ تیره های گلاس هم آشپزخانه را کم جا و دلگیر می کند هم لکه و خط و خش بیشتری روی سطح خود نشان می دهد. مدل کابینت های گلاس سفید نقره ای می تواند یک ترکیب رنگ مناسب برای آشپزخانه کوچک باشد.

مدل کابینت های گلاس

مدل کابینت های گلاس برای آشپزخانه بزرگ

در آشپزخانه های بزرگ دست ما برای انتخاب ترکیب رنگ کابینت باز است. جدیدترین مدل کابینت های گلاس ترکیب سفید مشکی آن است که این روزها خیلی مورد استقبال قرار گرفته است. مدل کابینت های گلاس سفید قهوه ای هم می تواند ترکیب مناسبی برای یک آشپزخانه بزرگ باشد. شما می توانید از انواع طیف های روشن و تیره رنگ قهوه ای در کابینت خود استفاده کنید. نحوه ترکیب رنگ سفید با رنگ های دیگر بسیار مهم است که در این مورد بهتر است از یک طراح حرفه ای کمک بگیرید.

مدل جدید کابینت های گلاس

برای داشتن یک آشپزخانه مدرن و امروزی باید از مدل جدید کابینت های گلاس و یک جزیره زیبا و کاربردی استفاده کنید. جزیره یک پیشخوان با کابینت های اضافی است که این روزها خیلی باب شده است. برای داشتن جزیره باید عرض آشپزخانه شما حداقل چهار متر باشد. رنگ جزیره باید کاملا هماهنگ با ترکیب رنگ کابینت های شما باشد. استفاده از یک کابینت های گلاس ساده و شیک با رنگ روشن و یک جزیره فضای آشپزخانه را بسیار لوکس و جذاب می کند.

نقش نورپردازی در جلوه کابینت های گلاس

نورپردازی یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون جدید و مدرن است. انواع چراغ های سقفی و دیواری و رومیزی برای این کار ساخته شده اند. استفاده درست و به جا از این امکانات نورپردازی جلوه کابینت آشپزخانه شما را دوچندان می کند. جدیدترین طرح کابینت های گلاس هم بدون نورپردازی زیبایی خود را به نحو احسن نشان نمی دهد. بنابراین حتما مدل جدید کابینت های گلاس را با یک نورپردازی خوب و حرفه ای همراه کنید و یک آشپزخانه شیک و مجلل بسازید.

بیشتر بخوانید
کابینت های گلاس سفید قهوه ای - مدل و ترکیب رنگ با های گلاس سفید اکلیلی

جدیدترین مدل کابینت های گلاس

کابینت هایگلاس معمولا به رنگ سفید عرضه می شود. اما جدیدترین مدل کابینت های گلاس در رنگ های متنوع مثل آبی، سبز، زرد، قرمز یا نارنجی هستند. شاید انتخاب این رنگ ها ریسک بزرگی به نظر برسد. اما با مشورت با یک طراح باتجربه می توانید یک کابینت زیبا در رنگ های جدید بسازید. بعضی از کابینت سازان استفاده از ترکیب رنگ سفید با این رنگ های جدید را پیشنهاد می کنند. به هر حال توجه کنید که این شما هستید که قرار است بیشتر ساعات روز خود را در آشپزخانه بگذرانید. برای همین قبل از توجه به جدیدترین مدل کابینت های گلاس، به سلیقه شخصی خود رجوع کنید. جدیدترین مدل کابینت های گلاس الزاما مناسب روحیات و سلیقه شما نیست!

شیک ترین مدل کابینت های گلاس

اگر کابینت های گلاس را می خواهید انتخاب کنید باید بدانید اساس کار کابینت های گلاس بر سادگی آن است. پس شیک ترین مدل کابینت های گلاس یعنی ساده ترین کابینت های گلاس! ساختار این کابینت ها تا حد ممکن از پیچیدگی و شلوغی به دور است. بیشتر کابینت های شیک های گلاس دستگیره ندارد و در آنها فشاری است. در مدل جدید کابینت های گلاس از تاج و زیرچراغ و سایر وسایل و تجهیزات اضافی خبری نیست. رنگ سفید به دلیل زیبایی و تمیزی و سادگی ذاتی که دارد رنگ غالب جدیدترین مدل کابینت های گلاس است.

مدل کابینت های گلاس

ترکیب رنگ های شیک ترین مدل کابینت های گلاس

مدل های لوکس کابینت های گلاس عموما دارای رنگ های روشن و خنثی هستند. رنگ سفید بیشترین نقش را در مدل جدید کابینت های گلاس دارد. مدل کابینت آشپزخانه های گلاس یا سفید یک دست است یا ترکیب سفید با رنگ های دیگر. شیک ترین مدل کابینت های گلاس در بیشتر موارد در ترکیب رنگ های زیر است:

  • کابینت های گلاس سفید مشکی
  • کابینت های گلاس سفید نقره ای
  • کابینت های گلاس سفید قهوه ای

البته باز هم یادآوری می کنیم که در انتخاب کابینت های گلاس در وهله اول سلیقه خود را در نظر بگیرید بعد به دنبال شیک ترین یا جدیدترین کابینت های گلاس باشید.

مدل دستگیره کابینت های گلاس

در کابینتهای های گلاس جدید معمولا از دستگیره استفاده نمی کنند. درب این کابینت ها به صورت فشاری باز می شود. از آنجا که سطح در کابینت های گلاس با توجه به شفافیت و بازتاب نور خیلی زود لکه را نشان می دهد، بهتر است در ساخت آن از دستگیره استفاده کنید. در کابینت های بدون دستگیره های گلاس باید مدام دستمال به دست باشید و جای لکه های انگشت را تمیز کنید. استفاده از مدل دستگیره کابینت های گلاس با پایه های بلند تماس دست با کابینت را کمتر می کند. مدل دستگیره کابینت های گلاس در انواع طرح ها و رنگ های نقره ای و طلایی در بازار وجود دارند. مدل دستگیره کابینت های گلاس را بهتر است ساده انتخاب کنید تا کاملا هماهنگ با سادگی خود کابینت باشد. مدل دستگیره کابینت های گلاس به رنگ طلایی برای کسانی که تم کابینت های گلاس سفید طلایی را دوست دارند انتخاب خیلی خوبی است.

کابینت های گلاس طرح دار

کابینت های گلاس فقط ساده رنگ آمیزی نمی شوند. با اینکه اساس طرح کابینت های گلاس بر سادگی است اما بخاطر وجود سلیقه های متعدد کابینت های گلاس طرح دار هم ساخته شده اند. البته بعضی از این کابینتهای های گلاس طرح دار خیلی زود از مد افتادند. اما ما آنها را به شما معرفی می کنیم و قضاوت و انتخاب نهایی را به خود شما واگذار می کنیم.

بیشتر بخوانید
چطور قیمت کابینت های گلاس را محاسبه کنیم تا کلاه سرمان نرود!

کابینت های گلاس طرح باران

کابینت های گلاس طرح باران یکی از طرح هایی است که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. در این طرح کابینت های گلاس از خطوطی استفاده شده که رنگ آنها با رنگ پس زمینه تفاوت دارد. انتخاب کابینت های گلاس طرح باران ممکن است پس از مدتی حس دلزدگی ایجاد کند. این حس در رنگ های روشن تر آن کمتر وجود دارد. در هر صورت هنگام انتخاب کابینت های گلاس طرح باران حتما سلیقه خود و متراژ و مقدار نورگیر بودن آشپزخانه خود را در نظر بگیرید.

کابینت های گلاس طرح چوب

چوب طبیعی یا طرح چوب طبیعی همیشه در دکوراسیون داخلی نقش مهمی داشته است. در هر بازه زمانی طرح چوب طرفداران زیادی دارد. کابینت های گلاس طرح چوب هم بسیار شیک و زیباست هم همیشه مطابق مد روز می ماند. کابینت های گلاس طرح چوب هیچ گاه قدیمی نمی شود. کابینت های گلاس طرح چوب می تواند طرح چوب کاج، افرا، بلوط و انواع دیگر درخت ها باشد. حواستان باشد که کابینت های گلاس طرح چوب خیلی تیره را برای آشپزخانه های کوچک و کم نور استفاده نکنید. در بعضی از طرح های کابینت های گلاس، از کابینت های سفید های گلاس به همراه ام دی اف طرح چوب استفاده میکنند. ترکیب سطح براق های گلاس با سطح مات ام دی اف زیبایی خیره کننده ای ایجاد می کند.

جدیدترین طرح کابینت های گلاس

کابینت هایگلاس بیشتر به صورت ساده ساخته می شود. اما برای کسانی که به وجود طرح روی کابینت علاقه مند هستند مدل کابینت های گلاس طرح دار ساخته می شود. کابینت های گلاس طرح باران یا کابینت های گلاس طرح چوب از انواع طرح های کابینت های گلاس هستند. اما جدیدترین طرح کابینت های گلاس طرح اکلیلی است. اکلیلی طرحی است که دارای ریزدانه های درخشانی روی یک پس زمینه است. کابینت های گلاس سفید اکلیلی از محبوب ترین طرح های کابینت های گلاس است. کسانی که به دنبال کابینت های گلاس طرح جدید برای آشپزخانه خود هستند کابینت های گلاس سفید اکلیلی را به عنوان یک کابینت شیک و مدرن انتخاب می کنند.

طرح اپن های گلاس

اپن امروز جز لاینفک یک آشپزخانه است. حتی بعضی از آشپزخانه ها اپن ندارند. در این آشپزخانه ها جزیره جای اوپن را گرفته است. اگر آشپزخانه شما کوچک بوده و جایی برای جزیره ندارد می توانید از طرح های شیک اپن های گلاس استفاده کنید. طرح اپن های گلاس می تواند کاملا ساده یا دارای طرح خاصی باشد. طرح اپن های گلاس را می توانید طوری انتخاب کنید که کار میز ناهارخوری را هم برای شما انجام دهد. اپن آشپزخانه می تواند طرح های بسیار پیچیده ای داشته باشد اما اگر کابینت های شما از نوع هایگلاس است بهتر است طرح اپن های گلاس هم ساده باشد تا ناهماهنگی ایجاد نشود.

سخن پایانی

کابینت های گلاس می تواند به بی نهایت مدل و رنگ و طرح ساخته شود. همه چیز به سلیقه شما و متراژ آشپزخانه شما بر می گردد. برای آشپزخانه های کوچک از کابینت رنگ روشن های گلاس استفاده کنید. استفاده از جزیره می تواند آشپزخانه شما را بسیار مدرن و زیبا کند به شرطی که رنگ آن کاملا با کابینت ها هماهنگ باشد. با نورپردازی بهتر جلوه کابینت های خود را بیشتر کنید. در شیک ترین کابینت های های گلاس معمولا رنگ سفید غالب است. مدل کابینت های گلاس طرح دار شامل کابینت های گلاس طرح باران و کابینت های گلاس طرح چوب و کابینت های گلاس طرح اکلیلی است.

بیشتر بخوانید: کابینت های گلاس

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ