کابینت های گلاس سفید جدیدترین و زیباترین کابینت مدرن

توسط | دسامبر 17, 2019 | کابینت های گلاس | 0 دیدگاه

کابینت های گلاس سفید یکی از پر طرفدارترین کابینت های آشپزخانه مدرن است. چون سفید یک رنگ خنثی و بسیار شیک بوده و ظاهر آشپزخانه را بسیار زیبا و امروزی می کند. این روزها دکوراسیون آشپزخانه دقیقا به اندازه یا حتی بیشتر از دکوراسیون پذیرایی و نشیمن مورد توجه خانواده ها است. زیرا آشپزخانه محیطی است که خانم خانه ساعت های زیادی را در آن سپری می کند و یک دکوراسیون شیک و زیبا به او انگیزه و انرژی می دهد.

اهمیت رنگ سفید در دکوراسیون داخلی

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی مثل یک بوم نقاشی عمل می کند. شما به راحتی می توانید در زمینه سفید از انواع رنگ های سرد و گرم استفاده کنید و به فضای منزل و آشپزخانه خود روحی تازه بدمید. رنگ سفید مظهر پاکی و خلوص است و آرامشی عجیب به فضا منتقل می کند. یکی از مزایای رنگ سفید طیف وسیع آن است. رنگ های مختلف سفید ساده، سفید گچی، سفید مرمری، سفید صدفی، فیلی و استخوانی از طیف های پر کاربرد رنگ سفید هستند. استفاده از همه این رنگ ها به عنوان پس زمینه دکوراسیون می تواند یک ایده جالب و هیجان انگیز باشد.

رنگ سفید برای کابینت آشپزخانه

با توجه به اهمیت رنگ سفید در دکوراسیون داخلی، می توان گفت یکی از بهترین و بدون ریسک ترین رنگ ها برای کابینت آشپزخانه رنگ سفید است. کابینت سفید رنگ برای آشپزخانه های کوچک و بزرگ با منابع نور طبیعی و مصنوعی مناسب است. کابینت آشپزخانه با رنگ سفید باعث می شود آشپزخانه های کوچک دلبازتر دیده شوند. می توان همه کابینت ها را به رنگ سفید انتخاب کرد. اگر رنگ سفید کامل شما را دلزده می کند می توانید از ترکیب رنگ سفید با رنگ مورد علاقه خود برای ساخت کابینت آشپزخانه استفاده کنید.

کابینت های گلاس سفید

کابینت آشپزخانه های گلاس سفید

کابینت های گلاس یکی از کابینت های محبوب بین بانوان باسلیقه خانه دار است. کابینت های گلاس از بدنه ام دی اف با روکش های گلاس ساخته شده است. های گلاس نوعی پلاستیک است که ظاهری شفاف و شیشه مانند دارد. کابینت آشپزخانه های گلاس سفید به دلیل درخشندگی و خاصیت بازتاب نور در آشپزخانه، هواداران زیادی پیدا کرده است. کابینت آشپزخانه های گلاس سفید بهترین انتخاب برای بانوان با سلیقه ای است که زیبایی و آرامش و دوام را با هم می خواهند.

بیشتر بخوانید
شیک ترین مدل کابینت های گلاس برای آشپزخانه های لوکس(کوچک و بزرگ)

چرا کابینت های گلاس سفید مدرن و امروزی است؟

سفید همیشه نماد سادگی و پاکیزگی بوده است. در دکوراسیون داخلی به سبک مدرن هم اصل بر سادگی و مینیمال بودن فضا است. کابینت های گلاس در ساختار خود تاکید بر سادگی دارد و از هر گونه تجمل و شلوغی به دور است. برای همین کابینت های گلاس سفید بسیار مدرن و امروزی است. امروزه اکثر افراد به دنبال سادگی و آرامش در منزل خود هستند برای همین کابینت های گلاس سفید مدرن را برای آشپزخانه خود انتخاب می کنند.

کابینت سفید های گلاس در ترکیب با رنگ های دیگر زیباتر می شود

ممکن است کابینت سفید های گلاس به صورت یک دست شما را بعد از مدتی خسته و دلزده کند. کابینت سازان و طراحان در ترکیب رنگ سفید با رنگ های دیگر دست به ابتکاراتی می زنند که گاهی نتیجه ای خیره کننده دارد. کابینت سفید های گلاس انعطاف بسیار بالایی در ترکیب رنگ از خود نشان می دهد. رنگ دوم می تواند هماهنگ یا کاملا متضاد باشد. این ترکیب رنگ ها در کابینت سفید های گلاس زیبایی آن را چند برابر می کند. کابینت های گلاس سفید طلایی ، کابینت های گلاس سفید قهوه ای و کابینت های گلاس سفید اکلیلی از ترکیب رنگ های پرطرفدار کابینت هایگلاس سفید هستند.

کابینت های گلاس سفید

انواع کابینت هایگلاس سفید

کابینت های گلاس در رنگ ها و طرح های مختلف عرضه می شود که رنگ سفید آن پرطرفدارتر از بقیه رنگ هاست. بیشتر افراد به استفاده از ترکیب رنگ سفید با بقیه رنگ ها علاقه مند هستند. هیچ کابینتی مثل کابینت های گلاس امکان ترکیب رنگ های متضاد را به ما نمی دهد به طوری که بسیار زیبا و خیره کننده شود. در این مطلب با ما همراه باشید تا با زیباترین و محبوب ترین ترکیب رنگ ها آشنا شوید.

کابینت های گلاس سفید طلایی

رنگ طلایی همیشه نماد اشرافیت و تجمل بوده و هست. ترکیب رنگ سفید و طلایی هم یکی تر کیب های فوق العاده زیبا و چشمگیر می باشد. مدل کابینت های گلاس سفید طلایی آمیزه ای از سادگی رنگ سفید و شکوه رنگ طلایی است. نکته ای که باید در انتخاب کابینت های گلاس سفید طلایی در نظر بگیریم این است که در استفاده از رنگ طلایی افراط نکنیم. زیبایی کابینت های گلاس سفید طلایی در این است که رنگ طلایی آن در حاشیه و کمک کننده باشد. می توانید در کابینت های گلاس سفید طلایی از یراق آلات و دستگیره های طلایی رنگ استفاده کنید. با این کار هم زیبایی و سادگی کابینت های گلاس را دارید هم جلوه و درخشندگی رنگ طلایی. مدل کابینت های گلاس سفید طلایی یکی از زیباترین و چشمگیرترین کابینت های مدرن به شمار می رود.

بیشتر بخوانید
کابینت های گلاس! مزایا و معایب انواع کابینت هایگلاس

کابینت های گلاس سفید

کابینت سفید طلایی براق

همانطور که گفتیم زیبایی کابینت های گلاس به درخشندگی آن است. حال اگر این درخشندگی با جلوه رنگ طلایی همگام شود زیبایی دو چندانی پیدا می کند. کابینت سفید طلایی براق در واقع کابینت هایگلاس سفید با یراق آلات طلایی است. در انتخاب دستگیره طلایی دقت کنید که با کیفیت باشد و به مرور زمان سیاه نشود تا کابینت سفید طلایی براق جلوه خود را از دست ندهد. اگر در کابینت سفید طلایی براق از رنگ طلایی بسیار کم و در حاشیه استفاده شود خاصیت مدرن و امروزی بودن خود را حفظ می کند. چون از رنگ سفید طلایی معمولا در کابینت های سبک کلاسیک استفاده می شود، اگر بخواهید در آشپزخانه خود کابینت سفید طلایی براق به سبک مدرن داشته باشید بهتر است در استفاده از رنگ طلایی محتاط باشید.

کابینت های گلاس سفید قهوه ای

رنگ قهوه ای همیشه در دکوراسیون داخلی پرطرفدار بوده و هیچ گاه از مد نمی افتد. چون رنگ قهوه ای طیف های مختلف تیره و روشن دارد و رنگ چوب است. رنگ چوب در خانه حس طراوت و شادابی را القا می کند. کابینت های گلاس سفید قهوه ای یکی از ترکیب رنگ های محبوب است. دو رنگ سفید و قهوه ای طیف های متعددی دارند که ترکیب هر کدام از آنها یک ترکیب جادویی می سازد. برای جلوه بیشتر کابینت های گلاس سفید قهوه ای از نورپردازی آشپزخانه استفاده کنید. کابینت های گلاس سفید قهوه ای یکنواختی و دلزدگی کابینت سفید یکدست را ندارد. برای همین فضای آشپزخانه با کابینت های گلاس سفید قهوه ای جذاب و چشم نواز می شود.

کابینت های گلاس سفید

کابینت های گلاس سفید اکلیلی

کابینت های گلاس ابتدا با رنگ های ساده به بازار آمد. سپس طرح هم به رنگ اضافه شد. یکی از رنگ هایی که اخیرا بسیار مورد استقبال قرار گرفته رنگ اکلیلی است. رنگ اکلیلی همانطور که از نامش پیداشت شبیه اکلیل دارای ریزدانه های براق به رنگ های مختلف است. کابینت های گلاس سفید اکلیلی می تواند با زمینه سفید و دانه های براق طلایی باشد. اگر کابینت های گلاس سفید اکلیلی دارای پس زمینه سفید با ریزدانه های سیاه باشد شبیه آسمان پر ستاره می شود که به های گلاس طرح ستاره معروف است. کابینت های گلاس سفید اکلیلی حالت بی روحی و دلزدگی کابینت یک دست سفید را ندارد. به علاوه به خاطر خاصیت درخشندگی و انعکاس نور، کابینت های گلاس سفید اکلیلی جلوه فوق العاده ای در آشپزخانه دارد.

 

بیشتر بخوانید : کابینت های گلاس

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ