چگونه مبل راحتی ارزان و باکیفیت خریداری کنیم؟

توسط | سپتامبر 1, 2020 | مبلمان راحتی | 0 دیدگاه

یافتن مبل راحتی ارزان کار چندان دشواری نیست. نکته مهم این است که یک مبل راحتی با قیمت ارزان اما با کیفیت خوب را پیدا کنید. مبل راحتی به مراتب از مبل سلطنتی ارزان تر است. اگر منزل شما جای دو دست مبل ندارد، به شما پیشنهاد می کنیم یک دست مبل راحتی شیک را در سالن خود بچینید. با این کار با یک تیر دو نشان زده اید. هم یک فضای دلنشین و دوستانه برای جمع شدن خانواده کنار هم و استراحت شبانه ترتیب داده اید، هم جایی مناسب و شیک برای پذیرایی از مهمان را در دکوراسیون منزل خود جای داده اید.

عکس های مبلمان این صفحه صرفا جهت ایده گرفتن بوده و جنبه نمایشی دارند. جهت مشاهده مبلمان تولید ویناچوب کاتالوگ مبلمان را از صفحه اصلی دانلود نمایید.

مراقب باشید فریب تبلیغات مبل راحتی ارزان و نامرغوب را نخورید!

تولیدی های زیادی اقدام به ساخت مبلمان های راحتی ارزان ولی با کیفیت بسیار پایین می کنند. خرید از چنین فروشگاه هایی شما را کاملا متضرر خواهد کرد. چون با خرید مبلمان نامرغوب همان پول کمتر را هم کاملا دور ریخته اید. بدیهی است که چنین مبلهایی مهمان دو روز خانه شما خواهند بود. برای یافتن تولیدی مبل راحتی ارزان و مرغوب باید غیر از قیمت به عوامل دیگری هم توجه کنید. در این مطلب سعی داریم چند تن از مهم ترین این عوامل را بررسی کنیم.

جنس کلاف در مبل راحتی شیک و ارزان

کلاف مبل همان بدنه اصلی و اسکلت مبل می باشد. این کلاف شامل چوب و اتصالات و فوم و اسفنج است. بخش مهمی از کیفیت مبل به کیفیت کلاف آن برمی گردد. هر چه در کلاف از چوب های مرغوب تر استفاده شده و اتصالات آن بهتر و محکم تر باشد کیفیت نهایی مبل ساخته شده بیشتر خواهد بود.

چگونه جنس کلاف مبل راحتی ارزان را تشخیص دهیم؟

در اکثر مدل های مبل های راحتی کلاف مبل مشخص نیست. بنابراین سعی کنید برای خرید سراغ تولیدی های مبلمان راحتی بروید تا بتوانید کلاف مبل را حین ساخت از نزدیک مشاهده کنید. کلاف های دوبل عمر بالاتری دارند.

بیشتر بخوانید
تاریخچه مبل راحتی چستر و انواع آن

مبل راحتی ارزان

یک راهکار متداول برای تشخیص جنس کلاف نشستن روی مبل و چک کردن صدای آن است. اگر از بدنه مبل صدای قژ قژ شنیدید احتمالا اتصالات کلاف آن محکم نبوده و نامرغوب است.

جنس چوب استفاده شده در تولیدی مبل راحتی ارزان

در کارگاه های تولیدی مبل راحتی ارزان در ایران معمولا از چوب روسی یا چوب سفید در ساختن کلاف مبلمان استفاده می کنند. این چوب ها در برابر چوب راش یا گردو کیفیت پایین تری دارند. اما برای کسانی که به دنبال ارزان ترین مبل راحتی هستند چوب های روسی هم کیفیت قابل قبولی دارند. چوب های روسی که به چوب سفید هم معروف هستند معمولا چوب های وارداتی از درخت های کاج و نراد یا افرا هستند. البته چوب سفید گاهی از درختان شمال ایران نیز تهیه می شود. به طور خلاصه اگر خواهان یک دست مبل راحتی با قیمت ارزان هستید مبل هایی با چوب سفید به شما پیشنهاد می شود.

بعضی کارگاه های تولیدی مبل راحتی ارزان از ترکیب چوب روسی و چوب راش در تولید مبلمان خود استفاده می کنند. این مبل های راحتی نسبت به مبل هایی که کاملا یک دست با چوب روسی تولید شده اند گران تر هستند. اما از مبل هایی که کلاف آنها کاملا از چوب راش باشد خیلی ارزان تر و به صرفه تر می باشند.

جنس پارچه استفاده شده در مبل راحتی با قیمت ارزان

مبل راحتی ارزان

پس از کلاف مبل، جنس پارچه آن نیز اهمیت تعیین کننده ای در مرغوبیت مبل راحتی ارزان دارد. حتی ارزان ترین مبل راحتی نیز نباید با پارچه بی کیفیت ساخته شده باشد. چون اهمیت پارچه مبل راحتی از دو جهت است. یکی جنس و دوام پارچه که قادر باشد برای چندین سال کیفیت خود را از دست ندهد. یکی زیبایی پارچه که تاثیر چشم گیری در ظاهر مبل راحتی خواهد داشت. اگر به دنبال یک مبل راحتی شیک و ارزان هستید لازم است در مورد انواع پارچه مبل و قیمت های آن اطلاعات کسب کنید. سپس با توجه به بودجه خود بهترین مبل راحتی با قیمت ارزان را خریداری نمایید.

پارچه های مورد استفاده در تولیدی مبل راحتی ارزان و باکیفیت

پارچه های مبلی موجود در بازار ایران، ترک یا چینی یا ایرانی هستند. از بین موارد نام برده پارچه مبلی یزد در درجه اول کیفیت قرار دارد. از پارچه یزدی برای تولید مبل های استیل استفاده می شود. پارچه های ترکی و چینی درجه های مختلفی از مرغوبیت را دارا می باشند. به عنوان مثال پارچه مازاراتی یکی از انواع پارچه چینی است که کیفیت مطلوبی دارد. بنابراین می توان نتیجه گرفت یک مبل راحتی شیک و ارزان با پارچه های چینی کیفیت خوب و قیمت مناسبی دارد. و می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که طالب ارزان ترین مبل راحتی با کیفیت و قیمت مناسب هستند.

بیشتر بخوانید
11 ایده چیدمان مبل اسپرت و میز ناهارخوری در کنار هم

چند مدل پیشنهادی مبل راحتی شیک و ارزان

مبل راحتی ارزان مدل اسکارلت

مبل راحتی ارزان

در ترکیب مبل راحتی اسکارلت از ترکیب چوب و پارچه های با جنس خوب و قیمت مناسب استفاده می شود. مبل مدل اسکارلت پایه های چوبی دارد. در دسته های این مدل مبل هم از همان چوب پایه استفاده می شود. مبل راحتی ارزان مدل اسکارلت زیبایی و دوام قابل قبولی دارد. و می توانید هر رنگی که دوست دارید را هنگام ساخت آن سفارش دهید. در اکثر تولید های مبل راحتی ارزان در ایران این مدل مبل ساخته و عرضه می شود.

مبل ال یک مبل راحتی با قیمت مناسب

مبل راحتی ارزان

مبل ال یا مبل گوشه ای یکی از مدل هایی است که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است. مبل ال به دلیل ظاهر آن که شبیه حرف L انگلیسی است به این نام مشهور شده است. مبل ال می توانید بهترین و ارزان ترین مبل راحتی برای افرادی باشد که در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند. و جای زیادی برای مبلمان های حجیم ندارند.

مبل راحتی چستر

مبل راحتی ارزان

مبل راحتی چستر یکی از مدل هایی است که می توانید با قیمت مناسب تهیه کنید. مبل چستر از مدل های بسیار قدیمی مبلمان است که تا کنون محبوبیت خود را از دست نداده است. مبل چستر در دو نوع استیل و راحتی وجود دارد. مبل چستر راحتی با کلاف و پارچه مطلوب و قیمت مناسب، جای خود را در آپارتمان های امروزی باز کرده است.

شرکت ویناچوب تولید کننده انواع مبلمان راحتی و استیل در شهر قم می باشد. شما می توانید جهت خرید انواع مبلمان راحتی ارزان و با کیفیت از تمام شهرستان های ایران اقدام به خرید از گروه تولیدی ویناچوب بنمایید. حمل و نقل مبلمان به محل زندگی شما با بسته بندی های ایمن انجام خواهد شد. و مبلمان بدون هیچ گونه آسیبی به دست شما خواهد رسید.

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ