مزایای بیشمار مبلمان استیل استخوانی یک رنگ جذاب و دوست داشتنی

توسط | ژوئن 25, 2020 | مبلمان استیل (سلطنتی) | 0 دیدگاه

مبلمان استیل استخوانی یکی از محبوب ترین مدل های مبلمان استیل در بین خانواده های ایرانی است. در این مدل مبل یا رنگ پارچه یا رنگ چوب و یا هر دو استخوانی است. رنگ استخوانی یک طیف تیره و مات از رنگ سفید است که به آن عاجی هم می گویند. مدل مبل استیل استخوانی کمتر از مبل سفید چشم را می زند. بسیار شیک و زیبا است. و با هر رنگی به خوبی ترکیب می شود. رنگ استخوانی در سال 2016 رنگ سال بود. از همان زمان مبلمان استیل استخوانی طرفداران بیشماری پیدا کرده است. اگر در انتخاب رنگ مبل سلطنتی دچار شک و تردید شدید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

عکس های مبلمان این صفحه صرفا جهت ایده گرفتن بوده و جنبه نمایشی دارند. جهت مشاهده مبلمان تولید ویناچوب کاتالوگ مبلمان را از صفحه اصلی دانلود نمایید.

آیا در انتخاب رنگ مبل استخوانی دودل هستید؟

مبلمان استیل استخوانی

همه روزه مدل های جدید و جذابی از مبلمان استیل به بازار می آید. بدیهی است کسی که قصد خرید مبل استیل دارد میان این مدل های متنوع سردرگم بشود. نخستین چیزی که در این حالت بهت و سرگردانی به کمک شما می آید مشخص کردن رنگ غالب دکوراسیون است. تا زمانی که تکلیف سبک و رنگ دکوراسیون منزلتان مشخص نیست در انتخاب مبلمان استیل مناسب موفق نخواهید شد. در این میان رنگ مبل استخوانی رنگی است که کار شما را به طرز چشمگیری آسان می کند. با انتخاب رنگ مبل استخوانی خیال شما از بابت تغییر دکوراسیون در سال های آتی راحت خواهد بود. شما می توانید کاغذدیواری را تغییر دهید. مدل فرش خود را عوض کنید. یا رنگ پرده سالن پذیرایی دل شما را می زند و آن را به روز می کنید. در نود درصد این تغییرها مبلمان استیل استخوانی با آیتم جدید دکوراسیون شما سازگار خواهد شد.

جدیدترین رنگ چوب مبل استیل کدام است؟

جدیدترین رنگ چوب مبل استیل در سال های اخیر طیف های مختلف رنگ سفید است. پیش از این رنگ طلایی و نقره ای با زرق و برق خیره کننده خود زینت بخش مبل های سلطنتی بودند. و افراد زیادی این رنگ ها را می پسندیدند. البته رنگ های اصیل و سنگین مثل طلایی هنوز هم طرفداران خیلی زیادی دارند همانطور که در مقاله مبلمان استیل طلایی در مورد آن به تفصیل صحبت کرده ایم. اما اخیرا رنگ های سفید، صدفی، استخوانی، فیلی و کرمی در چوب مبلمان استیل بیشتر استفاده می شوند. در این میان مبل استیل چوب استخوانی محبوبیت فوق العاده ای مخصوصا در بین ایرانیان پیدا کرده است. چوب استخوانی با رنگ های مختلف پارچه مبل استیل مثل آبی، کرمی، صورتی چرک، سبز یا ارغوانی بسیار شیک و جذاب می شود.

بیشتر بخوانید
داغ ترین مدل های 2024 عکس مبل کلاسیک با رنگ های جدید و متنوع

چرا مبل استیل چوب استخوانی را انتخاب کنیم؟

مبلمان استیل استخوانی

در انتخاب رنگ پارچه مبل استیل چوب استخوانی دست ما کاملا باز است. از رنگ سبزآبی که به تازگی در مبل استیل مد شده گرفته تا رنگ های روشن تر مثل کرمی یا قهوه ای. رنگ مبل استخوانی بسیار ملایم تر و چشم نوازتر از سفید است.

تمیز کردن مبلمان استیل استخوانی به مراتب راحت تر از مبلمان سفید است. چون رنگ مبل استخوانی چرک تاب تر بوده و لکه را کمتر نشان می دهد. مدل مبل استیل استخوانی بسیار لوکس و زیبا بوده و یک رنگ همیشگی است. مبلمان استیل استخوانی تا سال های سال به عنوان یک مبل شیک و امروزی مهمان منزل شما خواهد بود.

رنگ مبل کرم استخوانی با همه چیز ست می شود

مبلمان استیل استخوانی

رنگ مبل کرم استخوانی مثل مدلی که در تصویر مشاهده می کنید یکی از محصولات جدید گروه تولیدی ویناچوب است. جنس پارچه این مبل بسیار مرغوب و باکیفیت بوده و رنگ آن کرمی است. در منبت کاری های زیبا و باسلیقه ای که روی این مبل انجام شده است از رنگ زمینه استخوانی با رگه های طلایی استفاده شده است. این مدل مبلمان یک ست کامل به همراه میز وسط مبل می باشد. رنگ و طرح میز کاملا هماهنگ با قسمت چوبی مبلمان است. رنگ مبل کرم استخوانی در کنار هم یک ترکیب جذاب و دوست داشتنی می سازند. جزئیات کامل تر این ست مبلمان را می توانید در این لینک مشاهده کنید.

چند مدل مبل استیل استخوانی شیک و زیبا

عکس های جدید و شیک ین قسمت شامل مدل مبل استیل استخوانی با رنگ ها و طرح های مدرن و امروزی است. حسن مبلمان استیل استخوانی در این است که پارچه مبل می تواند از هر جنسی مثل چرم یا مخمل باشد. همچنین رنگ پارچه ها از نقره ای و کرمی تا رنگ های تیره و گرم می توانند انتخاب شوند.

مبل نیمه استیل با پارچه استخوانی رنگ

مبلمان استیل استخوانی

این تصویر یک مبل کلاسیک یا نیمه استیل را نشان می دهد که رنگ پارچه آن سفید استخوانی است. همانطور که احتمالا می دانید رنگ استخوانی مناسب انواع مبلمان سلطنتی، کلاسیک و راحتی است. درواقع این استخوانی یا عاجی از جمله رنگ هایی است که در همه سبک های دکوراسیون از سنتی تا مدرن می توانید آزادانه استفاده کنید. در این تصویر رنگ مبل کرم استخوانی با قهوه ای ست شده است. در واقع رنگ اصلی در این سالن پذیرایی سفید و دو رنگ فرعی استخوانی و قهوه ای هستند.

بیشتر بخوانید
روش های جدید و استاندارد چیدمان مبل سلطنتی در پذیرایی مستطیل و مربع شکل

مبلمان استیل استخوانی با پارچه چرم نقره ای

مبلمان استیل استخوانی

جدیدترین رنگ چوب مبل استیل به همراه طوسی یک فضای شاهانه و لوکس را به وجود می آورند. رنگ نقره ای در دو نوع مات و براق وجود دارد. انتخاب مات یا براق بودن رنگ ها به سلیقه خود شما باز می گردد. در عکس این مبلمان استیل استخوانی، از رنگ نقره ای مات برای پارچه مبل استفاده شده است. و رگه هایی از رنگ نقره ای براق را در حکاکی های چوبی مبلمان مشاهده می کنید.

مدل مبل استیل استخوانی با پارچه کرم رنگ

مبلمان استیل استخوانی

مبل استیل چوب استخوانی با پارچه کرمی بسیار زیبا و اصیل و محبوب است. در میان انواع مدل مبل استیل استخوانی، رنگ مبل کرم استخوانی همیشه مشهور و مد روز بوده است. چون دو رنگ کرمی و استخوانی ترکیب زیبایی با هم می سازند. این تصویر یک ست مبل استیل با پارچه مخمل کرمی و چوب استخوانی نشان می دهد. رنگ استخوانی به عنوان جدیدترین رنگ چوب مبل استیل در این مدل به خوبی و ظرافت با رنگ طلایی روی چوب کار شده است. جزئیات کامل تر این ست مبلمان را می توانید در این لینک مشاهده کنید.

عوامل موثر در زیبایی مبل استیل چوب استخوانی

یکی از فاکتورهای بسیار موثر در زیبایی نهایی مبل استیل طرح پارچه آن است. پارچه مبل استیل معمولا از دو نوع ساده و طرح دار است. عامل دیگر در جذابیت مبل استیل ظرافت نقش و نگارهای روی چوب آن است. رنگ مبل استیل عامل بسیار مهم و تعیین کننده دیگری در جذابیت مبل می باشد. رنگ استخوانی چه در پارچه و چه در چوب مبلمان استیل استفاده شود به آن اصالت و زیبایی خاصی می بخشد. در میان مدل های بسیار متنوع مبلمان استیل به جرات می توان گفت مبلمان استیل استخوانی یکی از پرطرفدارترین و زیباترین مدل ها به شمار می آید.

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ