برای ساکنین قم پیدا کردن کابینت ساز خوب در قم کار چندان سختی نیست. وقتی صحبت از تغییر دکوراسیون آشپزخانه و مدرن کردن آن به میان می آید معمولا اولین چیزی که به ذهن همه می رسد تغییر یا نو کردن کابینت ها است. ممکن است در انتخاب طرح و رنگ کابینت یا نصاب کابینت در قم دچار سردرگمی شده باشید. با ما در این مطلب همراه باشید تا به شما در انتخاب بهترین کابینت ساز در استان قم کمک کنیم.

معیار انتخاب کابینت ساز خوب در قم

باید بالاخره از بین کابینت سازان در قم یکی را انتخاب کنید. در این مورد خوب تحقیق کنید و بی گدار به آب نزنید! شما هزینه نسبتا زیادی برای کابینت سازی متحمل خواهید شد. لذا حق شماست که بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه را تهیه کرده و حرفه ای ترین و با تجربه ترین نصاب ها کابینت شما را نصب کنند. برای پیدا کردن کابینت ساز خوب در استان قم باید به چند نکته مهم توجه کنید:

 • میزان تخصص و حرفه ای بودن نصاب کابینت
 • کیفیت متریال های استفاده شده در ساخت ورق های کابینت
 • خوش قول بودن در زمان تحویل و نصب
 • مشاوره دهی خوب و کارآمد برای انتخاب جنس، رنگ و طرح کابینت
 • داشتن سابقه کار کافی در زمینه دکوراسیون و کابینت
 • در دسترس بودن و پاسخگویی زودهنگام در حین ساخت و نصب کابینت

شرکت وینا چوب سی سال در زمینه تولیدی کابینت قم، برچسب کابینت قم و ساخت مواد اولیه چون ورق های ام دی اف، هایگلاس، وکیوم، ملامینه و نئوپان فعالیت کرده و سعی در تولید با کیفیت ترین و مرغوب ترین بدنه و درب کابینت و صفحه روی کابینت داشته است. برای تخمین قیمت کابینت در قم به جنس و تعداد کابینت توجه کنید.

کابینت ساز خوب در قم

تولیدی کابینت قم

همه مراحل ساخت کابینت آشپزخانه از طراحی تا اجرا را می توانید به ویناچوب بسپارید. درب کابینت یا صفحه رویی کابینت می تواند از جنس های زیاد باشد:

 • ام دی اف
 • هایگلاس
 • ممبران
 • پی وی سی
 • نئوپان
 • ملامین
 • چوب
 • فلز

معمولا متریال اصلی کابینت ها ورق های خام ام دی اف هستند. بدنه کابینت ها از ام دی اف با لبه های کار شده ساخته می شود. درب کابینت با ورقه های ام دی اف با روکش هایگلاس یا ممبران (وکیوم) تولید می شود. وینا چوب تولیدی کابینت قم، مرغوب ترین و زیباترین ورقه های ام دی اف با انواع روکش ها را به عنوان مواد اولیه ساخت کابینت تولید می کند. وینا چوب تولید کننده انواع برچسب کابینت در قم برای روکش ورق ام دی اف می باشد.

برای آشنایی با انواع کابینت آشپزخانه و مزایا و معایب آنها مطلب طراحی و اجرای کابینت در قم، کابینت ام دی اف، هایگلاس، ممبران وکیوم را مطالعه کنید.

کابینت ساز خوب در قم

مراحل کابینت سازی در استان قم

مشتری یا برای ساخت کابینت جدید یا برای نوسازی کابینت قدیمی به تولید کنندگان کابینت در قم مراجعه می کند. همه به دنبال پیدا کردن کابینت ساز خوب در قم هستند. وینا چوب متخصص در طراحی، تولید و اجرای کابینت سازی در استان قم می باشد.

محاسبه متراژ و تعداد کابینت ها

در این مرحله فضای آشپزخانه اندازه گیری شده و تعداد کابینت ها مشخص می شود. در همین مرحله باید نوع اجاق گاز که رومیزی که مستقل است مشخص شود. در صورت تمایل مشتری جای مخصوص برای ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی هم در نظر گرفته می شود.

انتخاب جنس، طرح و رنگ کابینت

حالا وقت آن است که جنس کابینت خود را انتخاب کنید. اگر طرفدار طرح های نوستالوژیک و قدیمی هستید و مشکلی با هزینه ندارید کابینت تمام چوب را انتخاب می کنید. اگر هزینه کابینت تمام چوب زیاد است می توانید کابینت ممبران را با طرح مورد علاقه خود برگزینید. در صورتی که آشپزخانه مدرن و امروزی را می پسندید کابینت های ام دی اف مات یا برجسته، یا کابینت ام دی اف با روکش درخشان هایگلاس را به شما پیشنهاد می کنیم. انتخاب برچسب کابینت قم روی مغزی ام دی اف هم انتخاب خوبی برای کابینت مدرن است.

توجه به میزان رطوبت آشپزخانه

البته همانطور که مشاوران ویناچوب نیز به شما توصیه خواهند کرد در انتخاب جنس کابینت به میزان رطوبت و حرارتی که معمولا در آشپزخانه شما وجود دارد توجه کنید. همچنین صفحه های اطراف سینک ظرفشویی که در معرض آب هستند را بهتر است از نوع ضد آب انتخاب کنید.

مشاوران طراحی و اجرای کابینت ویناچوب شما را در انتخاب جنس کابینت مورد علاقه و مناسب با شرایط آب و هوایی محل زندگی شما یاری می کنند.

انتخاب یراق آلات کابینت

تنها به انتخاب جنس و رنگ کابینت اکتفا نکنید. یراق آلات کابینت که شامل دستگیره ها، لولاها و پایه ها هستند هم تاثیر به سزایی در زیبایی نتیجه تمام شده کار دارند. یراق آلات را هم با دقت و با توجه به طول عمر و زیبایی آنها انتخاب کنید.

طراحی کابینت

پس از محاسبه دقیق اندازه ها و انتخاب نوع کابینت، طراح حرفه ای طراحی کابینت بر اساس متراژ آشپزخانه به صورت سه بعدی در کامپیوتر را شروع می کند. طرح آماده شده به تایید نهایی مشتری می رسد.

کابینت ساز خوب در قم

تولید کابینت

هم اکنون نوبت به تولید کابینت مورد پسند و مناسب آشپزخانه شما می رسد. کابینت ها در کارگاه های پیشرفته ویناچوب ساخته شده سپس لبه زنی، شیارزنی و مونتاژ می شوند.

نصب کابینت

در مرحله آخر کابینت ساخته شده در کارگاه ویناچوب به آشپزخانه منزل شما آورده و توسط نصاب های حرفه ای و باتجربه نصب خواهد شد. نصاب کابینت خوش قول یکی از مزایای کابینت ساز خوب در قم است.

اگر بین کابینت سازان قم دنبال انتخاب بهترین هستید، با مشاوران ویناچوب تماس بگیرید.

برای آشنایی با انواع کابینت آشپزخانه و مزایا و معایب آنها مطلب طراحی و اجرای کابینت در قم، کابینت ام دی اف، هایگلاس و برچسب کابینت قم را مطالعه کنید.

کابینت ساز خوب در قم

قیمت کابینت در قم

برای یک کابینت ساز خوب در قم، کیفیت و قیمت هر دو به یک اندازه مهم است. هزینه ساخت کابینت در قم به فاکتورهای زیادی وابسته است:

 • جنس کابینت (ام دی اف، چوب، هایگلاس، ممبران و …)
 • متراژ آشپزخانه
 • یراق آلات به کار رفته در ساخت کابینت
 • کیفیت مواد اولیه مثل ورق های استفاده شده
 • میزان دقت و ظرافت در ساخت کابینت
 • میزان دستمزد نجار و نصاب

برای محاسبه قیمت کابینت در قم تمامی فاکتور ها را در نظر بگیرید. هزینه صفحه های رویی و درب کابینت معمولا بر اساس متر مربع محاسبه می شود. میزان دستمزد ها نیز بر اساس تجربه و تخصص مجریان کار متفاوت خواهد بود. هزینه ساخت کابینت در قم برابر با مجموع قیمت مواد اولیه و یراق آلات و دستمزدها و هزینه حمل و نقل می باشد.

جهت مشاوره در هزینه ساخت کابینت در قم با متخصصین ویناچوب تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

نصاب کابینت در قم

نصاب کابینت کار نصب یا بازسازی کابینت را انجام می دهد. میزان تجربه و مهارت نصاب کابینت در قم از اهمیت بالایی برخوردار است. نصاب ممکن است خود طراح باشد. یا طراح فرد دیگری بوده و نصاب فقط کار نصب را انجام دهد. نصاب کابینت در قم کلیه کارهای نصب کابینت و لولاها و دستگیره ها و سایر یراق آلات را انجام می دهد. برای پیدا کردن کابینت ساز خوب در قم توجه به نصاب های کاربلد و با سابقه ضروری است.

کابینت ساز خوب در قم

جهت انتخاب بهترین نصاب کابینت در قم کار کابینت سازی خود را به ویناچوب بسپارید.

کابینت سازی در پردیسان قم

کلیه خدمات طراحی، تولید و اجرای کابینت در قم در شهرک پردیسان قم توسط مجریان ماهر ویناچوب انجام می شود. کابینت سازی در پردیسان قم یکی از فعالیت های چند سال اخیر ویناچوب در صنعت کابینت سازی در استان قم می باشد.

ساکنین پردیسان قم می توانند از کلیه خدمات ویناچوب شامل مراحل کابینت سازی در استان قم که پیش از این ذکر شد بهره ببرند.

 

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ