قیمت کابینت PVC با یراق آلات آن به صورت تمام شده چقدر در می آید؟

توسط | اکتبر 24, 2019 | کابینت ممبران(وکیوم) | 0 دیدگاه

قیمت کابینت PVC یکی از فاکتورهای مهمی است که هنگام نصب یا نوسازی کابینت باید در نظر بگیرید. کابینت آشپزخانه یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون منزل است. انتخاب جنس مناسب و طرح و رنگ هماهنگ با دکوراسیون، به منزل شما جلوه فوق العاده ای می دهد.

کابینت PVC چیست؟

پی وی سی نوعی پلاستیک فشرده است که بیش از پنجاه درصد آن در صنعت ساختمان سازی و دکوراسیون استفاده می شود. ورق PVC به دلیل خاصیت ضد آب بودن آن برای استفاده در مکان های با رطوبت بالا مناسب است.

قیمت کابینت PVC

چرا از ورق PVC استفاده کنیم؟

از ورق پی وی سی در ساخت بدنه اطراف سینک ظرفشویی، کابینت حمام و دستشویی، کمد استخر و صفحه کنار اجاق گاز استفاده می شود. زیرا پی وی سی عایق رطوبت و حرارت خوبی است. پی وی سی با نفوذ آب باد نمی کند و پوسته پوسته نمی شود. از مزایای دیگر PVC این است که باکتری و حشرات موذی در آن نفوذ نمی کنند.

البته جنس ورق پی وی سی مزایای بسیار زیادی دارد که در مطلب ورق PVC چیست؟ آیا برای کابینت آشپزخانه مناسب است؟ به طور مفصل شرح دادیم.

شرکت تولیدی ویناچوب تولید کننده انواع ورق پی وی سی خام و روکش دار می باشد.

قیمت PVC

ابعاد استاندارد ورق پی وی سی 122 در244 است. بعضی تولید کنندگان ورق پی وی سی را در ابعاد 122 در 280 هم ارائه می کنند. ضخامت ورق PVC هم بسته به کاربرد آن متفاوت است و از 3 میلیمتر شروع می شود. قیمت پی وی سی با توجه به ضخامت و ابعاد و کیفیت آن مشخص می شود.

قیمت صفحه کابینت پی وی سی را از مشاوران متخصص ویناچوب بخواهید.

قیمت کابینت PVC

قیمت صفحه روی کابینت PVC

همانطور که پیشتر گفتیم قیمت صفحه روی کابینت PVC با توجه به ابعاد و ضخامت آن مشخص می شود. مشاورین ویناچوب باید به آشپزخانه شما مراجعه کرده ابعاد و متراژ دقیق آن را اندازه گیری نمایند. سپس با توجه به قیمت صفحه روی کابینت PVC در تاریخ مربوطه اقدام به طراحی کابینت و محاسبه قیمت کابینت پی وی سی نمایند.

بیشتر بخوانید
کابینت وکیوم ، نسل جدید کابینت های کلاسیک برای مشکل پسندان

برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت صفحه روی کابینت PVC با ویناچوب تماس بگیرید.

قیمت صفحه کابینت ضد آب پی وی سی

قیمت صفحه کابینت ضد آب پی وی سی از کابینت ام دی اف و هایگلاس بیشتر است. صفحه کابینت ام دی اف ممکن است با نفوذ آب باد کرده و پوسته پوسته شود. اما کابینت پی وی سی صد در صد ضد آب و ضد حریق است. برای همین قیمت صفحه کابینت ضد آب پی وی سی از صفحه کابینت ام دی اف بیشتر در می آید. تکنولوژی ساخت و مواد به کار رفته هم در قیمت صفحه کابینت ضد آب پی وی سی تاثیرگذار است.

قیمت کابینت PVC

قیمت صفحه کابینت پی وی سی

برای صرفه جویی در هزینه ها، شما می توانید از صفحه کابینت ضد آب پی وی سی در ساخت بدنه سینک ظرفشویی و کابینت کنار اجاق گاز استفاده کنید. و بقیه کابینت های آشپزخانه را که مجاورت کمتری با آب و رطوبت دارند از جنس ام دی اف یا هایگلاس بسازید.

مشاوران فروش تولیدی ویناچوب شما را از مزایای کابینت پی وی سی و قیمت صفحه کابینت ضد آب پی وی سی آگاه می کنند.

قیمت کابینت PVC

قیمت کابینت پی وی سی

به طور کلی برای تخمین قیمت کابینت PVC نباید فقط متراژ آشپزخانه را در نظر بگیرید. حتما از دو یا سه کابینت ساز قیمت کابینت PVC را بگیرید. علاوه بر متراژ آشپزخانه، جنس بدنه و درب کابینت، یراق آلات استفاده شده، نصب آرام بند، ریل کاری و غیره در تخمین قیمت کابینت پی وی سی دخیل هستند.

بیشتر بخوانید: کابینت ممبران(وکیوم)

 

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ