21 عکس مبل سلطنتی زیبا ترین و جذاب ترین مدل های مبل سلطنتی 99

by | مه 21, 2020 | مبلمان استیل (سلطنتی) | 0 comments

با مشاهده چند عکس مبل سلطنتی می توانید به راحتی تصمیم بگیرید که کدام مدل مناسب سالن پذیرایی شما است. رنگ ها و طرح های گوناگون و متنوع از مبل سلطنتی در ابتدا کمی گیج کننده به نظر می رسد. اما اگر رنگ و سبک دکوراسیون شما مشخص باشد انتخاب مبل سلطنتی راحت تر می شود. در این مقاله مجموعه ای از جذاب ترین عکس های مبل سلطنتی را گرد آورده ایم. این مدل ها به طور قطع خواهند توانست نظر شما را جلب کنند یا لااقل برای انتخاب مبل مناسب منزل شما الهام بخش باشند.

عکس مبل سلطنتی جدید با رنگ روشن

عکس مبل سلطنتی

عکس مبل سلطنتی

در این عکس مبل استیل ترکیب رنگ صورتی با سفید و فرش قرمز یک تعادل رنگ زیبا و جذاب ایجاد کرده است. دکوراسیون این پذیرایی با اینکه حاوی مبلمان سلطنتی است اما حس مدرنیته را القا می کند. این احساس به خاطر انتخاب هنرمندانه رنگ ها است.

عکس مبل سلطنتی

مبل های استیل جدید با رنگ های روشن و ملیح عرضه می شوند. رنگ هایی مثل سفید، صورتی روشن، طوسی روشن و آبی روشن در مبلمان ممکن است هنگام نگه داری موجب زحمت شود. اما زیبایی و جذابیت آنها همه چیز را جبران می کند.

جنس پارچه مبل سلطنتی هم در کیفیت آن تاثیر زیادی دارد هم در زیبایی. پارچه های نقش دار نفیس و گرانبها با رنگ کرمی و سفید یا استخوانی زیبایی مبل استیل را به حد اعلا می رسانند. در ادامه چند عکس مبل سلطنتی با این رنگ های جادویی را مشاهده می کنید.

عکس مبل سلطنتی

عکس مبل سلطنتی

وقتی مبلمان روشن انتخاب می کنید برای فرش انتخاب های بیشتری دارید. روشنی مبل ها را می توانید با یک فرش تیره تر جبران کنید. تا حد امکان فرش را ساده یا کاملا بدون طرح انتخاب کنید. چون مبل سلطنتی به اندازه کافی پر زرق و برق و پر نقش و نگار است.

چند عکس مبل سلطنتی آبی و فیروزه ای

عکس مبل سلطنتی

عکس مبل سلطنتی

ترکیب رنگ آبی و سفید در مبل سلطنتی بسیار جذاب و جدید است. در اکثر مدل های جدید مبل سلطنتی از پارچه آبی و چوب سفید استفاده شده است. از مبل سلطنتی آبی یا فیروزه ای می توانید در دکوراسیون های مدرن تر استفاده کنید. این ترکیب رنگ جالب فضای پذیرایی را روشن و دلباز می کند. میز وسط مبل ها و کوسن های رنگارنگ بر جذابیت مبل های سلطنتی ظریف تر می افزاید.

بیشتر بخوانید
بهترین مدل های مبل استیل جدید 99 برای پذیرایی های لاکچری

عکس مبل سلطنتی

استفاده جسورانه از رنگ های خاص مثل آبی کلاسیک که رنگ سال 2020 هم هست در مبلمان استیل حس اشرافیت آن را بیشتر می کند. اگر این رنگ با یک طرح خاص در پارچه همراه شود زیبایی خیره کننده ای را به ارمغان می آورد. همانطور که در این عکس مبل استیل دیدید و لذت بردید.

عکس مبل سلطنتی

عکس مبل سلطنتی

همانطور که در این چند عکس مبل سلطنتی جدید مشاهده کردید رنگ پارچه آبی با چوب طلایی و نقره ای هم ساخته می شود. پارچه های مخمل و اطلس با رنگ فیروزه ای و منبت کاری های طلایی یا نقره ای اوج اشرافیت را به رخ می کشند. مجسمه ها و آباژورهای لوکس و گرانقیمت در کنار مبل های استیل جذابیت فوق العاده ای دارند.

چند عکس مبل استیل جدید سال 99

عکس مبل سلطنتی

عکس مبل سلطنتی

عکس مبل سلطنتی

همه ساله طرح های جدیدی از مبل استیل به بازار وارد می شوند که انتخاب شما را راحت تر می کنند. برخلاف سالهای قدیم که مبل سلطنتی با رنگ های سنگین و شاهانه مثل اغوانی یا زرشکی یا قهوه ای ساخته می شد، امروزه رنگ های متنوع تری را وارد مبل های سلطنتی کرده اند. این چند عکس مبل سلطنتی جدید را مشاهده کنید.

عکس مبل سلطنتی

عکس مبل سلطنتی

عکس مبل سلطنتی

انتخاب رنگ مبل سلطنتی بستگی به رنگ های اصلی و فرعی دکوراسیون شما دارد. رنگ ها را بر اساس سلیقه و روحیه خود انتخاب کنید. دقت کنید رنگ پارچه با منبت کاری های چوبی مبلمان هماهنگی و سنخیت داشته باشند. با دیدن چند عکس مبل استیل ذهن خود را باز کرده و انتخاب بهتری داشته باشید.

عکس مبل سلطنتی

رنگ سرخابی جز رنگ های جدیدی است که به تازگی روی مبلمان سلطنتی امتحان خود را پس داده است. همانطور که در این عکس مبل سلطنتی می بینید رنگ صورتی فضای دلنشینی را ایجاد کرده است. انتخاب درست روشنایی ها و تابلو و فرش به کمک بازی رنگ ها آمده و همه چیز هماهنگ و حساب شده است.

چند عکس جدید مبل سلطنتی با منبت کاری های خاص و زیبا

عکس مبل سلطنتی

عکس مبل سلطنتی

طرح منبت کاری در مبل های سلطنتی جدید ظریف و ساده می باشند. این گونه مبل ها گاهی با مبل نیمه استیل اشتباه گرفته می شوند. نقش های ساده در حکاکی های مبلمان زیبایی و ظرافت مبل استیل را دوچندان می کند. با دیدن چند عکس مبل سلطنتی جدید با طرح های جدید و مختلف آشنا شوید تا بهتر تصمیم بگیرید.

بیشتر بخوانید
مبلمان کلاسیک تلفیق زیبایی و راحتی، چند مدل مبل کلاسیک مدرن و ساده

عکس مبل سلطنتی

عکس مبل سلطنتی

در مدل های جدید مبل استیل، از پارچه های مختلفی برای پشتی و نشیمن گاه مبل استفاده می کنند. معمولا کاناپه سه نفره و دونفره را با یک رنگ تیره و صندلی های تک نفره را با یک رنگ روشن یا پارچه طرح دار می سازند. این تنوع در طرح و رنگ دست شما را برای ساختن مبلمان دلخواه خود باز می گذارد.

برای انتخاب مبل سلطنتی وقت بگذارید و دقت زیادی به خرج دهید. کیفیت و زیبایی و قیمت سه عامل مهم در انتخاب مبلمان استیل یا سلطنتی هستند.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ