بهترین رنگ کابینت های گلاس 11 مدل خاص برای آشپزخانه های کوچک

توسط | آوریل 16, 2020 | رنگ ها و طرح های کابینت | 0 دیدگاه

بهترین رنگ کابینت های گلاس به علت خاصیت درخشندگی و شفافیت تقریبا تمام رنگ های کابینت های گلاس زیبا و جذاب هستند. بهترین کابینت برای آشپزخانه های کوچک کابینت هایگلاس می باشد. چون نور را منعکس می کند و در هر رنگی که باشد آشپزخانه را دلباز و روشن می نمایاند. هایگلاس سرآمد کابینت های سبک مدرن است و تمام رنگ های تیره و روشن آن جلوه گر هستند. کابینت های سبک مدرن انعطاف بالایی برای استفاده بهینه از فضا دارند. برای همین اگر آشپزخانه کوچکی دارید بهترین انتخاب برای شما کابینت های گلاس با یک طرح مدرن است. در این مطلب با ما همراه باشید تا چند تا از بهترین رنگ کابینت های گلاس برای آشپزخانه های نه چندان بزرگ را با هم ببینیم و بررسی کنیم.

انواع رنگ کابینت های گلاس

در دنیای مدرن که همه چیز رو به پیشرفت است بهتر است در رنگ های دکوراسیون داخلی منزل خود نیز کمی تجدیدنظر کنیم. پرطرفدارترین ترکیب رنگ کابینت های گلاس در ایران کابینت های گلاس سفید قهوه ای، کابینت های گلاس سفید طلایی و کابینت های گلاس سفید اکلیلی هستند. حال بیاییم از رنگ ها و مدل های تکراری فاضله گرفته و تنوع بیشتری به فضای آشپزخانه های خود بدهیم. اگر قصد دارید بهترین رنگ کابینت های گلاس و منحصر به فرد برای آشپزخانه کوچک خود بسازید به این چند مدل زیبا و خاص کابینت های گلاس با چشم خریدارانه نگاه کنید.

با رنگ سبز طبیعت را به خانه خود بیاورید

بهترین رنگ کابینت های گلاس

یکی از رنگ های زیبا و جذاب برای کابینت های براق رنگ سبز می باشد. ترکیب سبز با سفید در آشپزخانه فوق العاده است. انواع طیف سبز فسفری، لیمویی و زیتونی در ترکیب رنگ آشپزخانه می توانند استفاده شوند. رنگ سبز را علاوه بر کابینت می توانید در بخش های دیگر آشپزخانه هم مثل دیوار یا لوستر و صندلی به کار ببرید.

بهترین رنگ کابینت های گلاس

سبز به آشپزخانه شما جلوه شاد و باطراوتی می دهد و تداعی کننده طبیعت سبز و زیبای بیرون از خانه می باشد که می توانید آن را در آشپزخانه داشته باشید. خلاقیت های زیادی در به کار گیری رنگ سبز برای کابینت های گلاس می توانید داشته باشید مثل آشپزخانه ای که در عکس بالا مشاهده می کنید. در این آشپزخانه جزیره به رنگ سبز و صفحه رویی آن از جنس سنگ مرمر می باشد که کاملا هماهنگ با حالت کریستالی کابینت های گلاس می باشد. سبز بهترین رنگ کابینت های گلاس برای افرادی است که عاشق طبیعت هستند.

بهترین رنگ کابینت های گلاس

تا به حال به سبز روشن و طوسی فکر کرده اید؟ کابینت های گلاس سبز خیلی روشن در این آشپزخانه در کابینت پایینی و طوسی تیره در کابینت بالایی فضای دلربایی فراهم کرده است. چنین رنگ هایی با یک نورپردازی مناسب جلوه خاصی ایجاد می کنند که در هر آشپزخانه ای یافت نمی شود. شما می توانید جز اولین افرادی باشید که جدیدترین رنگ کابینت های گلاس را در آشپزخانه خود نصب می کند.

بیشتر بخوانید
12 مدل کابینت سفید و قهوه ای جدید از مدرن تا کلاسیک

آبی کلاسیک می تواند بهترین رنگ کابینت های گلاس باشد

بهترین رنگ کابینت های گلاس

همانطور که احتمالا می دانید رنگ امسال آبی کلاسیک است که شامل دکوراسیون آشپزخانه و کابینت ها هم می شود. در طراحی کابینت آشپزخانه این تصویر از کابینت های گلاس با ترکیب دو رنگ سفید و آبی استفاده شده است. بخش اپن آشپزخانه نیز به همان رنگ آبی ساخته شده و صندلی های غذاخوری به طرز هوشمندانه ای هماهنگ با دکوراسیون آشپزخانه استفاده شده اند. انتخاب سایر وسایل و تجهیزات آشپزخانه هماهنگ با رنگ کابینت ها نشان دهنده ذوق و سلیقه بالای شما است. بهترین رنگ کابینت های گلاس برای سال جدید رنگ آبی تیره یا کلاسیک است.

بهترین رنگ کابینت های گلاس

ترکیب رنگ آبی روشن و قهوه ای روشن در این آشپزخانه به زیبایی به تصویر کشیده شده است. در این آشپزخانه کوچک و دلنشین کابینت های دیواری براق و به رنگ آبی روشن هستند. کابینت های پایینی مات و قهوه ای هستند. استفاده از ترکیب کابینت های مات و براق با دو رنگ متفاوت یکی از راهکارهای جذاب برای متفاوت کردن محیط آشپزخانه می باشد. چرا این ترکیب را شما انتخاب نکنید و از فضای شاداب آن لذت نبرید؟ حتما طرفداران کابینت های گلاس سفید قهوه ای هم این آشپزخانه را دوست خواهند داشت چون علاوه بر داشتن سفید و قهوه ای، یک رنگ جذاب دیگر هم به آن اضافه شده که خالی از لطف نیست.

کابینت های گلاس زرد روح بخش و باطراوت

بهترین رنگ کابینت های گلاس

یک رنگ متفاوت و شاد برای آشپزخانه مدرن زرد است که بهتر است با سفید یا مشکی ترکیب شود. زرد رنگ تحرک و جنب و جوش است و وجود این رنگ در اطراف شما باعث اعتماد به نفس بیشتر می شود. همیشه سفید تنها جذاب نیست گاهی یک رنگ متفاوت را به آن اضافه کرده کنتراست ایجاد کنید. در این آشپزخانه بازتاب زیبای نور پنجره در کابینت های گلاس زرد رنگ را مشاهده کنید. طیف های مختلف زرد و رنگ های نزدیک به آن می توانند رنگ و بویی جدید و دلنشین به دکوراسیون داخلی منزل شما بدهند.

بهترین رنگ کابینت های گلاس

توجه داشته باشید که در استفاده از رنگ زرد زیاده روی نکنید چون در طولانی مدت اعصاب را تحریک می کند. استفاده متعادل و به جا از این رنگ می تواند تنوع زیبایی به محیط زندگی شما بدهد. یک نکته مهم در طراحی آشپزخانه با کابینت های گلاس نورپردازی مناسب است. استفاده از چراغ زیر کابینت جلوه آنها را چند برابر می کند. طرفداران کابینت های گلاس سفید طلایی می توانند به رنگ زرد هم به عنوان یک پیشنهاد جذاب فکر کنند که حتما مورد پسندشان واقع خواهد شد.

بیشتر بخوانید
رنگ کابینت آشپزخانه را چطور انتخاب کنیم؟ کابینت دو رنگ یا تک رنگ؟

صورتی بهترین رنگ کابینت های گلاس برای آشپزخانه عروس

بهترین رنگ کابینت های گلاس

رنگ صورتی شاید کمتر در کابینت ها امتحان شده است. زیبایی ترکیب صورتی و سفید را در آشپزخانه این عکس ملاحظه کنید. خصوصا اگر تازه عروسید و عاشق داشتن یک آشپزخانه متفاوت و نشاط بخش هستید این ترکیب را به شما پیشنهاد می کنیم. رنگ صورتی در رده رنگ های گرمی قرار می گیرد که زیاد اعصاب را تحریک نمی کنند و می توانید با این رنگ آرامش داشته باشید. صورتی یک رنگ رمانتیک و زنانه است و نماد محبت و عشق به خانواده است و برای یک کدبانوی مهربان و خانه دار چه رنگی بهتر از صورتی که همیشه در اطراف خود در آشپزخانه ببیند و دلگرم شود.

بهترین رنگ کابینت های گلاس

از طیف های تیره و روشن رنگ صورتی می توان در قسمت های مختلف آشپزخانه بهره برد. صورتی می تواند به عنوان حاشیه یا صفحه روکابینتی یا کاشی بین کابینت ها استفاده شود. نوع استفاده از رنگ ها در آشپزخانه به خلاقیت طراح آن باز میگردد. اما همه رنگ های گرم همان طور که در همه این تصاویر مشاهده می کنید بهتر است با رنگ سفید ترکیب شوند.

کابینت های گلاس سفید قهوه ای یک ترکیب تمام نشدنی!

بهترین رنگ کابینت های گلاس

قبلا گفتیم که کابینت های گلاس سفید قهوه ای در بین هموطنان ما بیشترین محبوبیت را دارد. کابینت های گلاس سفید قهوه ای شاید تنوع رنگ زیادی نداشته باشد اما بهترین رنگ کابینت های گلاس برای کسانی است که نمی خواهند در انتخاب کابینت آشپزخانه خود ریسک زیادی به خرج دهند. استفاده از رنگ قهوه ای در آشپزخانه محدودیتی ندارد و در کنار کابینت های گلاس سفید جذابیت فوق العاده ای دارد. در این آشپزخانه کفپوش چوبی هماهنگ با صفحه روکابینتی فضایی طبیعی و خیلی زیبا ساخته است. اگر دوست دارید از رنگ های دیگری هم استفاده کنید پیشنهاد ما به شما نصب دستگیره های طلایی برای کابینت هاست. در این صورت یک آشپزخانه جذاب و دلنشین با کابینت های گلاس سفید طلایی که رگه هایی هم از رنگ چوب طبیعی دارند به دست می آید.

کابینت های گلاس سفید مشکی بسیار مدرن و امروزی

بهترین رنگ کابینت های گلاس

هیچ کدام از رنگ ها را دوست نداشتید؟ سفید و مشکی چطور؟ کابینت های گلاس سفید اگر با رنگ های دیگر ترکیب شود خیلی جذاب تر می شود. مثل این آشپزخانه که با دیوار و میز مشکی به استقبال کابینت های براق سفید رفته و به آشپزخانه عمق و زیبایی بیشتری داده است. نورپردازی با لوسترهای مدرن و استفاده از چراغ زیر کابینت هم بر جذابیت این آشپزخانه افزوده است. در طراحی جالب این آشپزخانه هم اپن داریم هم جزیره که هر دو ازترکیب دو رنگ سفید و مشکی تشکیل شده اند. در بین طرح ها و رنگ های کابینت ها، کابینت های گلاس سفید و مشکی و کابینت های گلاس سفید طلایی جز کابینت های لاکچری محسوب می شوند.

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ