چند مدل مبل اسپرت جدید که حتما باید ببینید

توسط | ژانویه 3, 2021 | مبلمان راحتی | 0 دیدگاه

مدل مبل اسپرت به طول خلاصه یعنی سادگی، راحتی و تنوع در رنگ! کسی که مبل راحتی را انتخاب می کند قطعا به دنبال استراحت و آرامش است. برای همین در سال های اخیر طرح انواع مبل اسپرت به سمت راحتی و سادگی هر چه بیشتر رفته است.

ترندهای طراحی داخلی هر روز در حال تغییر هستند. اما این بدان معنا نیست که شما حتما باید سالی یک بار تغییر دکوراسیون دهید اما بد نیست در مورد آنها اطلاعات داشته باشید. مبلمان هسته مرکزی دکوراسیون است. چون توسط آن از مهمانان پذیرایی می کنید، روی آن استراحت می کنید، کتاب می خوانید یا تلویزیون می بینید.

عکس های مبلمان این صفحه صرفا جهت ایده گرفتن بوده و جنبه نمایشی دارند. جهت مشاهده مبلمان تولید ویناچوب کاتالوگ مبلمان را از صفحه اصلی دانلود نمایید.

مدل مبل اسپرت رنگی

سال 2020 سال خوبی برای انواع مبل اسپرت رنگی بود. چون افراد بیشتری از رنگ های خنثی مثل سفید و طوسی فاصله گرفتند و به مدل مبل اسپرت رنگی علاقه نشان دادند. پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید مبل اسپرت دارید حتما به رنگ های گرم برای مبلمان فکر کنید.

مدل مبل اسپرت

رنگ ها تنوع زیادی به دکوراسیون منزل می دهند و نقش موثر آنها در روانشناسی ثابت شده است. در ادامه رنگ هایی که در سال جدید ترند بوده اند به شما معرفی خواهیم کرد. مبل اسپرت رنگی خصوصا برای افرادی که اهل تنوع هستند و عادت دارند هر چند سال یک بار مبلمان خود را عوض کنند بسیار مناسب است.

مدل مبل اسپرت

رنگ های مدل مبل اسپرت در سال 2020

تولیدکنندگان مبل در سال جدید از رنگ های طبیعی با سایه های مختلف استفاده کردند. شیک ترین رنگ های انواع مبل اسپرت در سال 2020 به صورت زیر بود:

  • سفید
  • طوسی
  • آبی پاستلی
  • صورتی چرک
  • زرد خردلی
  • سبز زمردی
  • آبی تیره
  • شرابی
  • بنفش

جنس پارچه مدل مبل اسپرت در سال 2020

درست زمانی که همه فکر می کردند پارچه مخمل دیگر به تاریخ پیوسته، دوباره با قدرت بیشتر به دنیای مد بازگشت. پارچه مخمل نرم و ظریف و بهترین پارچه برای مبلمان راحتی است. تمیز کردن پارچه مخمل با یک شوینده مخمل و برس با موهای ظریف به راحتی امکان پذیر است. اگر فضای سالن شما از نور طبیعی بهره برده و همیشه روشن است به شما پیشنهاد خرید مدل مبل اسپرت با پارچه مخمل صورتی، بنفش یا سبز یشمی می دهیم.

بیشتر بخوانید
تاریخچه مبل راحتی چستر و انواع آن

مدل مبل اسپرت

یکی دیگر از پارچه های جدید و بسیار مرغوب برای انواع مبل اسپرت پارچه ترک است. پارچه ترک بسیار باکیفیت بوده و قیمت مبلمان را بالا می برد. برخی از پارچه های رومبلی که به پارچه نانو شناخته می شوند، ضد لک بوده و قابل شستشو هستند. برای همین دیگر لازم نیست نگران ماندن انواع لکه روی پارچه های روشن مبل باشید.

مدل مبل اسپرت زرد خردلی

مدل مبل اسپرت

رنگ زرد خردلی ممکن است در نگاه اول عجیب به نظر بیاید. اما اگر با رنگ خاکستری ترکیب شود تاثیر زیادی در گرما بخشی به منزل شما دارد. در سال جدید به نظر می رسد دوره رنگ های خنثی و زمینه ای برای انواع مبل اسپرت به سر رسیده است. در دکوراسیون مدرن گاهی تاکید روی خود مبلمان است. برای همین یک رنگ منحصر به فرد برای آن انتخاب می کنند. رنگ زرد خردلی یکی از این رنگ های جسورانه و شاد برای غالب کردن مبلمان بر دیگر اجزای دکوراسیون بود که در سال 2020 با استقبال فراوانی رو به رو شد.

مدل مبل اسپرت آبی

همه سایه های رنگ آبی در دکوراسیون کاربردی هستند. بعضی از طیف های رنگ آبی می توانند خنثی باشند. رنگ آبی می تواند در سبک های مختلف دکور منزل مورد استفاده قرار بگیرد. آبی به خوبی با رنگ های متعدد کار می کنند برای همین پالت رنگ مورد نظر شما را از بین نخواهد برد.

مدل مبل اسپرت

مبل اسپرت آبی با وسایل چوبی به شکل جذابی هماهنگ می شود. اگر به دنبال یک دکوراسیون چشم گیر هستید ترکیب مبلمان آبی با کوسن زرد را امتحان کنید. خاصیت خیره کنندگی رنگ زرد در زمینه آبی یا سورمه ای فوق العاده تاثیرگذار است.  استفاده از وسایل تزئینی حصیری مثل سبد یا گلدان حصیری در کنار مبلمان اسپرت آبی جلوه متفاوتی به منزل شما خواهد داد.

مدل مبل اسپرت سبز زمردی

سبز زمردی رنگی است که هم در مبلمان راحتی و هم در مبلمان استیل به خوبی خود را نشان می دهد. طیف های تیره سبز مثل سبز یشمی یا سبز زمردی ترند محبوب سال 2020 برای انواع مبل اسپرت بود. اگر قصد خرید مبل اسپرت دارید اما نمی دانید چه رنگی انتخاب کنید ما به شما سبز تیره را پیشنهاد می دهیم.

مدل مبل اسپرت

البته که هنگام خرید مبل اسپرت به رنگ سبز بهتر است به بقیه اکسسوری های دکوراسیون خود نیز توجه کنید که با مبل اسپرت سبز هماهنگی داشته باشند. پارچه مخمل مناسب ترین پارچه برای استفاده در مبلمان سبز رنگ است. پارچه مخمل سبز در قرن هجدهم میلادی در مبلمان خانه اشراف دیده می شد و پس از آن از مد افتاد و تا سال ها خبری از مبل سبز نبود. اما در سال 2020 باز هم رنگ سبز یشمی یا سبز زمردی جز رنگ های محبوب مردم برای مبلمان شد.

بیشتر بخوانید
چند مدل مبل راحتی شیک برای آپارتمای های کوچک

مدل مبل اسپرت سفید

در سال جدید مبلمان با رنگ های شاد و پرانرژی ترند بودند. اما مبل اسپرت سفید همیشه محبوب بوده و هیچ گاه قدیمی نمی شود. مبل اسپرت سفید می تواند به عنوان زمینه دکوراسیون در کنار کوسن ها و فرش های رنگی استفاده شود. در چنین دکوری، تعویض رنگ کوسن ها می تواند یک راه کم هزینه برای ایجاد تنوع در دکوراسیون باشد.

مدل مبل اسپرت

نگه داری مبل اسپرت سفید سخت تر از رنگ های دیگر است. اگر کودک خردسال یا حیوان خانگی دارید مبل اسپرت سفید پیشنهاد نمی شود. انواع لکه ها روی مبل اسپرت سفید خیلی زود خود را نشان می دهند. اگر روی تمیزی منزل حساسیت دارید مبلمان سفید باعث دردسر شما خواهد شد.

مدل مبل اسپرت

شما می توانید از طیف های دیگر رنگ سفید مثل کرمی، استخوانی یا صدفی برای مبلمان اسپرت استفاده کنید. این رنگ ها نسبت به سفید چرک تاب تر بوده و دقیقا مثل سفید می توانند به عنوان یک رنگ زمینه ای و خنثی در دکوراسیون استفاده شوند.

مدل مبل اسپرت طوسی

طوسی یکی از رنگ هایی است که همیشه برای مبلمان از آن استقبال شده است. مبل اسپرت طوسی روشن یا طوسی تیره یک انتخاب بدون ریسک خواهد بود. وقتی ژورنال های دکوراسیون را ورق می زنید حتما تعداد زیادی مبل اسپرت طوسی را در آنها خواهید دید که تا حد زیادی به جذابیت دکوراسیون کمک کرده اند.

مدل مبل اسپرت

ترکیب مبل راحتی و اسپرت طوسی با کوسن های زرد و سبز بسیار جالب و جذاب است. بعضی از مبل ها در ساختار خودشان به جای پشتی مبل بالشتک های بزرگ دارند. در چنین مدل هایی می توانید رنگ بدنه مبل را طوسی و رنگ بالشتک ها را یک رنگ گرم مثل زرد خردلی انتخاب کنید.

مدل مبل اسپرت

یکی از ویژگی های مثبت مبل اسپرت طوسی این است که می توانید آزادانه هر زمان که خواستید قسمت های دیگر دکور منزل مثل پرده یا فرش را تعویض کنید. حتی از رنگ های کاملا متفاوت استفاده کنید بی آنکه نگران ناهماهنگی آن با مبل اسپرت طوسی باشید.

سوالی دارید? چت از طریق واتساپ